intermitten fasting / fasila orucu/ aralikli beslenme/ 16 saat aclik

S_A

E.Z
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2010
3.240
273
32
Merhabalar En Büyük KK

bu post intermitten fasting yapanlarin paylasim alani olsun mu?

intermitten fasting: 16 saat hic bir sey yemiyoruz, 8 saati saglikli besleniyoruz, iceceklerimiz kalorisiz olacak...

Merhabalar En Büyük KK

bu post intermitten fasting yapanlarin paylasim alani olsun mu?

intermitten fasting: 16 saat hic bir sey yemiyoruz, 8 saati saglikli besleniyoruz, iceceklerimiz kalorisiz olacak...
dewm ediyor musunuz

• Beğen
Reactions: S_A
cok cok iyi gidiyor, kilo acisindanda süper. kendimi daha mutlu daha enerjik hissediyorum. Sizde yapiyor musunuz
ben 5 gün yaptım bıraktım
sonra tekrar başladım
şuan kendi listeme geri döndüm
10 gün kadar yapıp tekrar if e başlayabilirim
kaç kilo verdiniz bu süreçte?

• Beğen
Reactions: S_A
Selam kızlar mesela 8 saat boyunca neler yediniz bu süreçte

Bende katılmak istiyorum aranıza...her türlü diyeti deneyip kilo verip almış tekrar başa dönmüş biri olarak diyorum ki;hiç bir liste hayat boyu sürdürülemez...sürdürülmediği takdirde de o kilolar geri döner..

Benim en büyük dezavantajim abur cubura olan düşkünlüğüm...ve gece geç saatlerde hunharca yemem...ben de bu yöntemi çok araştırdım ve aklıma yattı...Ramazan a kadar 3 öğün yiyip ramazanda 2 öğün planladim kendime...abur cubur yok bundan sonra kahvenin yanına sadece hurma yicem tatlı olarak..hafif bir yürüyüş ve bol su...işte bu sürdürülebilir...:)

Merhaba ben de kendimce 12 gündür yapıyorum.16/8 yapıyorum beslenme süresinde yediklerime dikkat etmediğim halde 2 kilo verdim, etseydim çok daha fazla verirdim.

Arkadaslar saat kacta basliyorsunuz kacta bitiriyorsunuz
Neler yiyorsunuz
Niyet ediliyor mu buna tutmusken sevabinida alsak????😅

Arkadaslar saat kacta basliyorsunuz kacta bitiriyorsunuz
Neler yiyorsunuz
Niyet ediliyor mu buna tutmusken sevabinida alsak????😅
Ay çok Tatlısın canım yaaa🥰 beş gün sonra niyet edecez zaten inşallah 😇
Saatleri kendine göre ayarlıyorsun önemli olan açlık süresi, mesela akşam onda yediysen en az 16 saat yememen gerek bu da saat 14.00 yapar. Kendine göre ayarlarsın bu saatleri

Ay çok Tatlısın canım yaaa🥰 beş gün sonra niyet edecez zaten inşallah 😇
Saatleri kendine göre ayarlıyorsun önemli olan açlık süresi, mesela akşam onda yediysen en az 16 saat yememen gerek bu da saat 14.00 yapar. Kendine göre ayarlarsın bu saatleri
Benim yeme şeklim cok duzensiz zaten tam bana gore bu. Tek dusmanim hareketsizlik..havalar duzeldi ikingundur 10.000 adim atiyorum..devam ettiririm insallah

Benim yeme şeklim cok duzensiz zaten tam bana gore bu. Tek dusmanim hareketsizlik..havalar duzeldi ikingundur 10.000 adim atiyorum..devam ettiririm insallah
Evet havalar süper tam yürümelik , suyu da bol içersen zAten verirsin canım. Kolay gelsin hepimize 🥰

X