Insülin hapı müjdesi

nrsnkma39

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
3.556
10
İnsülin hapları, diyabet hastalarının sürekli tekrarlanan iğnelerden kurtulmasını sağlayabilecek.
25 Haziran 2007 Pazartesi 10:58
Britanya şirketi Diabetology'ye bağlı çalışan uzmanlar ve Cardiff Üniversitesi'nden bilim insanları, insülin hapıyla ilgili önemli bir problemi çözdüklerini ve yeni geliştirdikleri insülin hapları sayesinde, diyabet hastalarının iğnelerden kurtulabilecekleri müjdesini verdi. Kapsülün, özel kabı, ilacı midedeki asitlerden koruyor ve sindirildiği küçük bağırsağa ulaşmasına izin veriyor. Bilim insanları 16 hasta üzerinde denedikleri çalışmanın sonuçlarını, Amerikan Diyabet Derneği'ne sunacak.

Radikal

Link Silinmiştir.

İnşallah kısa sürede piyasaya sürülür bu hap. Anneciğimin karnı delik deşik oldu iğneden :çok üzgünüm: Diyabet zor bir hastalık kızlar, allah herkese şifasını versin...

bir diyabet hastası adayı olarak ben de sevinçle karşılıyorum bu haberi, ayrıca şu anda ben olmasam da çok sayıda diyabet hastası var ve insülin iğnesi hiç rahat bir durum değil. Umarım hepsinin hayatını biraz olsun kolaylaştırır.

bilmezmiyim canım sülalem şeker hastası..ve bende ..umarım..bazı .kanser türlerini nasıl artık yok etmeyi başardılarsa birgün inşallah şeker hastalığı içinde bu olur..ben bu hastalık yüzünden babamı kaybettim..allah kimsenin başına vermesin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…