instagram durumuna ne tepki vermeliyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nasip kısmet olursa ileriki yıllarda görümce olacağım insan paylaşımlarını da mı seçecek artık napacak vallahi korkuyorum kimlere karışacağız diye.

Ve hepsi de mesafe isterler , özel hayata saygı isterler niyeyse

Ne hikaye paylaşıyorum,ne de kimsenin hikayesine bakıyorum.Kafam çok rahat,tavsiye ederim.Bu ne ya,ilkokul çocuğu gibi o hikayesini gizlemiş,bu saklamış.Ne tuhaf muhabbetler bunlar.

İki gündür bu gariban görümcelerden ne istiyorsunuz forum olarak acaba. Ben görümceyi tutuyorum. Yardır dostum.

İyi yapmış görümce. Ben genel yaptım amaaaa diye kendinizi masum göstermeye çalışmanız da olmamış cık ben inanmadım.

Ve hepsi de mesafe isterler , özel hayata saygı isterler niyeyse

Aynen öyle.
Hem mesafeli olalım hem de kayınvalidem beni kızı oğlu gibi sevsin, ilgilensin.
Mesafeli olalım ama "durumunuz nasıl" deyip para versinler.
Mesafeli olalım ama gık demeden 7/24 çocuğumuza baksınlar.

Daha az önce kayınvalidesiyle mesafeli olmak isteyen ama aynı kayınvalideye evini temizletmekte bir sakınca görmeyen, kadının hastayım demesini bahane olarak gören birinin konusunu okudum mesela
Mesafe anlayışları "Benim işim düşmediği sürece eşimin ailesi kocamı da beni de aramasın ama işim düştüğünde koşarak gelip beni bağırlarına bassınlar, işimi görsünler" şeklinde.

Ben genelde bi kapatma yaptım yani alınma olacak şekilde birine açık diğerine değil şeklinde yapmadım. Ama şuan eşime açık bana kapalı.
Kardeşinin görmesini istiyor, sizin görmenizi istemiyor. Bunu anlamayacak ne var bende bunu anlamiyorum.
Sizin onu takip ettiğiniz biliyor, eşinizin telefonunda bakacağınızı anlamış. Ve doğru tahmin etmiş, neden staklıyorsunuz madem hoşlanmiyorsunuz?

Evet evet kendilerine değil sadece kadının oğluna da mesafe koymasını bekliyorlar. İs veya para konusunda ama kendi anne babalarından önce eş ailesinden yardım beklerler e oldu...

Ee siz de kapatmışsınız ama. Hatta ilk kapatan siz olmuşsunuz. Onun da aynı şekilde davranması normal.

Eşinize neden kapatsın, eşiniz onun kardeşi. Madem sevmiyorsunuz, stalklamayın o zaman...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…