İnstagram butikleri hakkında..

Aden25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2015
895
346
Merhaba arkadaşlar.Benim 5 ay içinde 3tane abiye almam lazım kuzenımın nişanı,düğünü ve kardesımın sunnetı var fakat bebegımde var 10 aylık malum onada elbise tarzı birşeyler alıcaz eşimde kendisine alacak vb.bütçe kısıtlı yanı ve araları cok kısa 4 ay içinde hepsi.
İnstagramda biraç elbise beğendim özellikle benimsin butikte 75tl'ye abiyeler var ,müşterilerinden gelen resimleri paylasmıslar ama benım begendıgım ıkı abıyenınde musterıden gelen resmı hıc yok .Bu butik kapıda odeme yazmıs fakat komsum pantolon sıparıs etmıs ptt subesıne gelmıs kapıya degıl oda gıdıp almamıs ben bebekle fazla cıkamıyorum ptt subesıde bıze uzak otobusle gıtmem gerek bu fazla sorun olmasa da asıl sorum şu:bu butıkler guvenılır mı aynı elbıse ve mankenle yanı aynı resımlerle bırcok butıkte ılan var yanı hepsı aynı resmı kullanıyor,internette sıkayetvar.com da falan olumlu yorumda var ama olumsuz yorum daha çok ınstagramdakı butıkler hakkında.Benı cezbeden tarafı 75olmaları fakat ıade falan yokmus sımdı zaten butcem kısıtlı param bosa gıtmesın ıstıyorum bu butıklerden alısverıs yapanınız var mı yanı guvenılırler mı?Bi yorum yapın lütfen eger alırsam param bosa gıderse baska hıc alamayabılırım.

Instagrama guven olmaz
Ben modagramdan aliyorum abiyelerimi gayet memnunum

ben hiç instagramdan filan bişi almadım. netten çok alışveriş yaparım ama iadesiz alışveriş yapmayın bence. paranıza yazık. nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama inanın Ankara'da bile o fiyatlara çok yakın abiye alabileceğiniz yerler var.

Burada neler okudum bu konu hakkında.. Bence hiç almayın. Paranız boşa gidebilir.

Instagrama guven olmaz
Ben modagramdan aliyorum abiyelerimi gayet memnunum
burada ıkıncı el takasta konu actım arkadasın bırı modagramdan almıs etıketlı bı elbısesı var eger almayın dıyorsanız o arkadastan o elbıseyı alabılırım

ben hiç instagramdan filan bişi almadım. netten çok alışveriş yaparım ama iadesiz alışveriş yapmayın bence. paranıza yazık. nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama inanın Ankara'da bile o fiyatlara çok yakın abiye alabileceğiniz yerler var.
İZMİR.burada da varda bebekle fazla gezemıyorum maleseff

Merak ettim 75 e abiye
Ekledim bende kabul etsinler bakayim.bir elbiselere yorumlara
Valla resımlerı cok guzel gorunuyo yorumlarda ben aldım guzel falan yazmıslar bırcok musterı resmı paylasmıslar ama guvenemıyorum param bosa gıderse baska alamayabılırım

Abiye alacak olsam instagram yerine trendyoldan falan alirim.
Milla by trendyol mu ne var ya onun abiyeleri hosuma gidiyor.
Fiyatı uygun buldum ve kapıda odeme olsa benı cezbettı ama guvenemıyorum ıste bende.Kapıda odeme benım ıcın daha ıyı olacak cunku hesap kartım flan var ama calısmadıgım ıcın kullanmıyorum suan.

Hiç dışarı çıkamıyor musun?
Yani onu da geçtim de eve kapanıyor gibisin.
Bu senin psikolojini bozar.
Bebeği birine bırakıp biraz hava alırsan eminim bulursun bir şeyler.
Kayınvalıdemlerle gorusmuyoruz annemler baska ıldeler bırakabılcegım bırılerı yok malesef.Aslında cıkıyorum bebekle de ama suan hasta yıne cıkabılırım ama İzmirde kemeraltı,alsancak taraflarında guzel abıyeler var fakat ben İzmirin diğer ucunda menemen tarafındayım 3 vesaıt oralara gıtmem

çok fazla dolandırıcı var. ben olsam güvenmezdim.

bir de kapıda ödemeye de çok güvenmeyin. kurye geliyor mesela. ödemeyi almadan kutuyu açtırmıyor. açana kadar beklemek istemiyor. hadi bekledi açtınız diyelim. beğenmezsenz veya problem varsa buyrun paranız demiyor. iade de yok diyorsunuz bu durumda paranızı nasıl geri alacaksınız?

bebek olmasi bi kaç saatinizi disarda geçirmenize engel olmazki
yaniniza bebege bakacak biri lazim ama siz elbise degisirekn
bebek derken kaç aylik?
ben TR deki kiyafetlere guvenmiyorum bu arada
yurt disindyaim moda nisa dan getirttim ucuzda deildi hiç biseye benzemiyolardi
deneyip alman daha iyi bence

X