instagram bilgisi olan vaar mı ?

saraygri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2017
115
152
merhaba iyi günler.
instagramla ilgili sorun yaşıyorum. hesabım kendi kendine beğeni yapıyor. bi hafta önce açtım hesabımı,
yapılan beğenilerde yabancı hesaplar genelde japon yada çin hesapları ayrıca keşfetimde yabancı hesaplar çıkıyor. (beğenilen gönderilerde uygunsuz fotoğraflarda oluyor)
yardımcı olabilir misiniz ?
şimdiden teşekkürler

Hesabınıza yanlızca sizin girdiğinizden emin misiniz peki? Zira böyle bişey mümkün değil. Bende ilk açtığımda yanlışlıkla birilerini ekliyordum ama ben kendim yapıyordum sonra hemen geri cekiyordum takip isteklerini

Şifrenizi değiştirin,hesap mail adresinizi değiştirin. eşimde de aynı sorun yaşandı. Aile birliğimiz bozulacaktı :skandal:

Sizinle alakası yok, takipçi satanların bi şekilde hesabınızı elegeçirmesi. Saniyede 10 begeni yapılıyo resmen.

bilgilerinizi yabancı birisi daha kullanıyor olabilir bence değiştirin şifrenizi gerekirse mail adresinizide :KK66:

şifreniz çalınmıştır.ben cokkk eskiden hoşlandığım çocuğun sifresini kirmistim.ozamanlar farmville vardi.girip domatesleri toplayıp tarlasını ekiyordum.sonradan fark edip degismisti.o aklima geldi birden

.
Ayy ben de kardeşimin cileklerini toplardim o okuldaykennnn..curumesinler tabii diye..
.
Konu sahibi takipçi programına falan giriş yapmadıysanız biri sifrenizi biliyor demektir .Mail ve şifre yeniliği sorununuzu çözecektir..

şifremi değiştirdim mailimide degiştireyim o zaman bi deneyeyim. rezil oldum insanlar soruyor bunlarla beğendiğin gönderiler diye :110:

şifremi değiştirdim mailimide degiştireyim o zaman bi deneyeyim. rezil oldum insanlar soruyor bunlarla beğendiğin gönderiler diye :110:
Ben sosyal medya hesaplarimi kapattim ama esim söylemisti gecenlerde faceden bir cok kisi hacklendi diye..haberde okuduk , sifrenizi degistirin kesinlikle , insan tedirgin olur ister istemez gercekten

Uygulama izinlerinden erisimi olan tum cihazlari kaldirin. Muhtemelen baska bi program indirdiniz takipci analizi tarzi o yapiyor begenileri. Google'da aratin cikar nasil yapacaginiz.

şifreniz çalınmıştır.ben cokkk eskiden hoşlandığım çocuğun sifresini kirmistim.ozamanlar farmville vardi.girip domatesleri toplayıp tarlasını ekiyordum.sonradan fark edip degismisti.o aklima geldi birden
Ne kadar emektar bi platonikmişsin yaa :KK30:

merhaba iyi günler.
instagramla ilgili sorun yaşıyorum. hesabım kendi kendine beğeni yapıyor. bi hafta önce açtım hesabımı,
yapılan beğenilerde yabancı hesaplar genelde japon yada çin hesapları ayrıca keşfetimde yabancı hesaplar çıkıyor. (beğenilen gönderilerde uygunsuz fotoğraflarda oluyor)
yardımcı olabilir misiniz ?
şimdiden teşekkürler

Bunu ilk kez duyuyorum. Virüs mü? var acaba telefonunuz da ki.

Hesabınıza yanlızca sizin girdiğinizden emin misiniz peki? Zira böyle bişey mümkün değil. Bende ilk açtığımda yanlışlıkla birilerini ekliyordum ama ben kendim yapıyordum sonra hemen geri cekiyordum takip isteklerini

Sifre calinmasi degil karsi taraf begeni hilesi yapıyor begeni satin aliyor karsi tarafin resimlerini begenmis oluyorsunuz.

Ayrica İnstagram icin uygulama indirseysiniz silin eger uygulama indirdeyseniz hala begeni yapmaya devam eder,ayrica baskalarinida takip eder takipci cogalsin diye.Baskalari takipci satin aldiginda.

Bende de olmuştu,yüz kadar hesabı takip etmişim gibi. Hepsini tek tek takipten çıkınca duzeldi

X