İnsan beğenmediği birini ne kadar sevebilir?

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Erkek arkadaşınız tlfda şiddetli bir tartışma anında 'tipsiz,sanamı kaldım' diyerek tlfu suratıınıza kapatsa,siz fazla etkilenmemiş gibi dursanız da sonrasında ısrarla tekrar tekrar arasa özür dilese nasıl dediğimi bilmiyorum dese ne yaparsınız?Zaten bu o an çıkan birşey değildir uzun bi zaman sözlerinden ve davranışlarından sizi aslında çok da beğenmediğini düşünüyorsunuz.Bunu da gurur meselesi yapıyorsunuz size her bakışında sizi beğendiği için değil tam tersi amaçlı baktığını düşüneceğiniz için ayrılmak istersiniz ama o sevdiğini söyler..Sizce ne yapmalı?

• Konu Sahibi EU1
hiç düşünmez terk ederdim beni bakışlarıyla aşalayıp küçümseyen birisinin yanımda ne işi var kesin başka bir şeyin peşindedir o, beni sevip beğendiğini gölerinden okumalıyım ağızla söylenen beni pek enterasa etmez ve hiç etkilemez önemli olan göler ve davranışlardır eee birde bunu ağzıyla söylediyse tuz biber olmuştur ona by byklava:

• Konu Sahibi EU1
bana o sevgili bozuntusundan daa i muamele yapçak kıymetimi bilçek başka bi erkek daa vardır elbet şu dünyada öle hakaret edip aşşağılaamaz kimse kimsei bu duyguları hareketlerine de yansıçak kadar şiddetlise kendine layık 'tipli' bi kız bulması için ona fırsat vermek adına TEKMEYİ BASARDIMKötü Kazen

• Konu Sahibi EU1
Hemen terk et kiz,hayir gelmez sana ondan,tipsizmis!nasil bir laf bu yaa delimi ne insan sevdigi kiza bu lafi kullanirmi?git kizim git kendine daha saygin bir arkads bul,aaa cok sinirlendim ha.

• Konu Sahibi EU1
Dış görünüş konusunda çok takıntılı biri.Kendini de beğenmediğini biliyorumüstelik.Yani ilk zamandan beri dile getiriyordu.Ben kafamda bitirdim,ona karşı hiçbi istek kalmadı bende,ama beni sevdiğini söylüyor bitirmeye niyeti yok.Yani tam bi kısır döngünün içindeyim.

• Konu Sahibi EU1

Birak guzelim yaa dis gorunus konusunda bu kadar takintili birinin daha ne takintilari cikar,psikolojik rahatsizliga girer bu ve seninde hayatini zindan eder ileride,duzelirmi dersen dahada kotu olur zamanla derim,hep mukemmeli arar ve senin degerin hep duser gibi geliyor bana.

• Konu Sahibi EU1

kafamda bitirdim diosan kanma sözlerine acıma ona eğer o sözleri edebilen bi adamsa boşta kalmamak için sevdiini fln sölüodur belki de istemiorum seni bi daa arama de ve bi daa da sesini duymasına bile fıırsat verme bence ondan uzak durdukça onsuz hayatın daa güzel olduunu farketçeksin

takıntılarıla biraz başbaşa kalsın belki de bu aşması için bi fırsat olur onajeyyar

• Konu Sahibi EU1
ban bu şeklide konuşulsa hemen terkederim.ne demek tipsiz.gitsin ozaman tiplileri bulsun

• Konu Sahibi EU1
Sen onun eline ayna ver de asil cirkini görsün o kazmadan bozma sevgiliklava:
Birak canim ya, sevgilisini asagilayan birisinin asik olabilecegini asla düsünmüyorum sahsen.. Cok ama cok ayip etmis.. Eger seni cirkin buluyorsa gitsin kendine yakisani bulsun ukala klava: Valla cok sinir oldum..

Hiçkimse,bu kadar kötü bir cümleyi düşünmeden kuramaz.Yani böyle bir fikri olmasa,ne kadar kızgın olursa olsun sarfetmezdi "tipsiz"kelimesini.Hele ki sevgilisine:1no2:Artık ne derse desin asla inanma,çok şükür ki sevmiyormuşsun da zaten,gönder gitsin:içelim:

insan sevdigi insana tipsiz nasıl derya böle söleyen briinin seni sevdigine inamıyorum bırak gitsinya kendise tipli briini bulsunklava:klava:

insan sevdiğini bi kere çirkin bulmaz bulamaz yaa..bırak sen onu bence de canım bak zaten dış görünüş takıntılısıymış..sen de sevgim bitti diyosun ozaman ayrılmaman için bi neden yok

Ayıdan post olur bu adamdan kimseye sevgili olmaz...tatlicadiarzu
insan ne kadarda bir insanı sevmeden onla sevgili olsa ona cok kızmış bile olsa bunu asla söylememili... bence sepeti tak koluna gönderrrr

Asıl sorun da kendini de beğenmeyişi zaten..
Aslında en önemlisi de bu..
Kendini sevmeyen başkasını sevebilir mi ki??...

Hemen terket... Böyle dış görünüş takıntısı olan insanlardan mümkün olduğunca UZAK durmak lazım.... Hem de ne terbiyesizlik, nasıl bir cüret!!!! tipsiz diyebiliyor sana... İnsan karşısındakine ne söylüyorsa, aslında kendisine söylüyordur....Hiç uzatma koyver gitsin.....aaaa çok sinirlendim yaaaaa

Bi daha yüzüne bakmam be öle bişi hissedersem,gururum canımdan daha önde gelir benim

insan sinir anında bile kontrol etmeli kendini, demek içinde böyle birşey var ki sinir anında patladı, böyle dengesiz bi insandan sana hayır gelmez terket canım seni o güzel tipinle başbaşa bırakıyorum de nasıl olsa dış görünüşü ile de sorunu varmışklava:Kötü Kazen

hiç düşünmeden terkederdim çünkü bana uzun zamandır kötü davranan birisini hayatımdan çıkarmak en doğru karardır.

Arkana bile bakmadan kaçççç istedigi kadar seviyorum ölüyorum desin kesin yalandır ve yedek tutuyodur seni..Kötü KazenKötü Kazen

bencede arkadaşlara katılıyorum..
moralim bozulsa yüzümde lekeler artsa(lupus hastasıyım)hemen teselli eder..onlar seni daha güzel gösteriyo der..ben her halinle seviyom der..
hani sevdiği için denizi yüzerek geçen bir aşığın hikayesi vardı.adam birgün kıza gözünde leke çıkmış der.kız bir daha gelme der..boğulursun..o leke hep vardı.ama sen görmüordun sevgin azalmış demekki..adam dinlemez..sonraki gelişinde boğularak ölür..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…