"İNNALLAHE ALA KÜLLİ ŞEY'İN KADİR " DİYEREK BİRBİRİMİZE DUA EDELİM..

"INNALLAHE ALA KÜLLİ ŞEY'İN KADİR "
(ŞÜPHESİZ ALLAH HERŞEYE KAADİRDİR)

16 KİŞİ OLDUK LİSTE KAPATILMIŞTIR KİŞİ BAŞI OKUMA SAYISI 500 OLACAK TOPLAMDA 8000 OKUNMUŞ OLACAK.
ARKADAŞLAR SAYFANIN BAŞINDA DA YAZDIMDUALAR GÜNLÜK OKUNACAK. HERGÜN BIR ARKADASIMIZIN DUASINI ALMALISINIZ. HABER VERMEYENLER LISTEDENCIKARILMAKZORUNDAKALINACAKTIR. RICA EDIYORUM SIZLERDEN DUZENLI OKUYALIM.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRAHİM

12 EKİM PAZARTESİ

1.KİŞİ buttrfly (ELİF) arkadaşimiz için okuyoruz.

ARKADAŞIMIZIN NIYETI
Allahim Elif kulunun gönlündeki işin olmasını nasip eyle. Gönlündeki muradi ver. Amin.

Kişi başı 500 okunacak

1. buttrfly (Elif) OKUDU
2. COLIN (Aslı) OKUDU
3. mini87 (Hatice) OKUDU
4. @whitepearll OKUDU
5. tubatesbih OKUDU
6. bal10cukk (tuğçe) OKUDU
7. sevdakusum OKUDU
8. basbelasiyim (çiğdem) OKUDU
9. damla_22 OKUDU
10. E ecrin23 (merve) OKUDU
11. dyg_brk (duygu) OKUDU
12. AsiNaz CANIM OKUDUGUNU HABER VERMEDIN
13. @selince3 OKUDU
14. kumrukusum (sevgi) OKUDU
15. saydin78 (sevda) OKUDU
16. feraheymen (zeliha) OKUDU

KIZLAR LISTEYE KATILMAK ISTEYENLER OLDUGU ICIN VE OKUMA SAYISINI AZALTIP GUNDE 2 KISIYE OKUMA YAPABILELIM DIYE LISTEYE YENI ARKADAŞLARI EKLEDIM.. 2. ARKADAŞ ICIN BUGUN OKUYANLAR FAZLADAN OKUMA YAPTILAR HAKKINIZI HELAL EDIN

1. buttrfly (Elif)
2. COLIN (Aslı)
3. mini87 (Hatice)
4. @whitepearll
5. tubatesbih
6. bal10cukk (tuğçe)
7. sevdakusum
8. basbelasiyim (çiğdem)
9. damla_22
10. E ecrin23 (merve)
11. dyg_brk (duygu)
12. AsiNaz
13. @selince3
14. kumrukusum (sevgi)
15. saydin78 (sevda)
16. hayalimm77
17. U ucan balon
18. agustos72
19. ayseygt1453
20. İlknur
21. feraheymen (zeliha)

Son düzenleme:
Canım benim nasıl olacak 2 kişiye kaçar adet okuyacagiz bu arada teşekkür ederim

Canım benim hosbulduk bende tamda seni gordum sen bana yazdın :) canım benim nasılsın iyimisin buaralar göremedim seni bende merak ediyordum bugünlerde ne yapıyorsun... canım benim herzaman dualarimdasin kalbimde dualarimda herzaman seninle ..rabbimize dua ediyorum hayirlisiyla sağlığıyla imanlı güzel huylu evlatlar tüm isteyenlere nasip olsun diye hep anıyorum allahım kimsenin kucağı boş kalmasın diye allahım kabul etsin inşallah inşallah da güzel haberlerini alırız......
Bende buay klomen kullandım ama adet ağrıların başladı ayın 15 / 16 adet tarihin buay doktor rahim filmi istedi aslında daha önce istendi biz erteledik hayırlısı allahtan bende de durumlar böyle 16 aydir bekliyorum meleğimi
Rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

Canimm suan listedeki kisi sayisini artirip okuma sayisini dusurcem o zamanda okuyamazmisn
Canim ozetle gunde 500 den fazla okuyamam. 2 kisi olursa 250. 250 okuyabilirim. Ama cok kisi olunca duzensizlik oluyor. Diger topiklerde gordugum bu. Herkes gunu gunune okumuyor. Umarim boyle sorunlar cikmaz.

Canim ozetle gunde 500 den fazla okuyamam. 2 kisi olursa 250. 250 okuyabilirim. Ama cok kisi olunca duzensizlik oluyor. Diger topiklerde gordugum bu. Herkes gunu gunune okumuyor. Umarim boyle sorunlar cikmaz.
Canim 8000 sayisini dusursem olmuyor 1.kisiye 8000 okundu neredeyse. Haksizlik olmasn diyorm ama baska care de kalmadi

INNAALLAHE ALA KÜLLİ ŞEY'İN KADİR
( ŞÜPHESİZ ALLAH HERŞEYE KADİRDİR)

KIZLAR HAKKINIZI HELAL EDİN LISTEYI YENIDEN DUZENLEMEK ZORUNDA KALDIM. 1. KISIYE FAZLA DUA OKUDUK TOPLAM OKUMA SAYISINI AZALTMAK DURUMUNDAYIM KOLAY OKUNABILMESI VE GUNDE 2 KISIYE OKUYALIM DIYE
Toplam 5000 okunacak
Kişi başına düşen okuma sayisi 250 adet
Günde 2 kisiye okuycaz.

Tekrar özür diliyorumm hakkinizi lutfen helal edin.
Kolaylastirmak icin bu sekilde yaptim.

1. buttrfly (Elif)
2. COLIN (Aslı)
3. mini87 (Hatice)
4. @whitepearll
5. tubatesbih
6. bal10cukk (tuğçe)
7. sevdakusum
8. basbelasiyim (çiğdem)
9. damla_22
10. E ecrin23 (merve)
11. dyg_brk (duygu)
12. @selince3
13. kumrukusum (sevgi)
14. saydin78 (sevda)
15. hayalimm77
16. U ucan balon (esra)
17. agustos72
18. ayseygt1453
19. İlknur
20. feraheymen (zeliha)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…