"İNNALLAHE ALA KÜLLİ ŞEY'İN KADİR " DİYEREK BİRBİRİMİZE DUA EDELİM..

DUAMIZ
INNALLAHE ALA KÜLLİ ŞEY'İN KADİR
(ŞÜPHESİZ ALLAH HERŞEYE KADİRDİR)

DUALAR GUNLUK OKUNACAK BILDIRIM YAPMAYAN LISTEDEN CIKARILIR.
HERGUN 2 KISI ICIN OKUYORUZ
TOPLAM OKUMA SAYISI :5000
KISI BASINA 250 TOPLAMDA 2 KISI ICIN 500 OKUNACAK

Siradaki Duasi okunacak arkadaşlar ve niyetleri

22 Ekim 2015 PERŞEMBE

19. eilenn ALLAHIM AYLİN KULUNUN MELTEM VE PINAR ARKADAŞLARININ HAYIRLI IKI CIHANDA BERABER MUTLU OLACAGI EVLILIKLER YAPMALARININASIP EYLE

20. feraheymen ALLAHIM ZELIHA KULUNA VE EŞINE BU DUNYADA AHIRETINI GUZELLESTIRECEK HAYIRLI AKLEN FIZIKEN RUHEN SAĞLIKLI IMANLI SALIH SALIHA EVLATLAR NASIP ET.

1. buttrfly (Elif) OKUDU
2. mini87 (Hatice) OKUDU
3. @whitepearll OKUDU
4. tubatesbih
5. bal10cukk (tuğçe) OKUDU
6. sevdakusum OKUDU
7. @basbelasiyimm (çiğdem)
8. damla_22 OKUDU
9. E ecrin23 (merve)
10. dyg_brk (duygu)
11. @selince3
12. kumrukusum (sevgi)
13. saydin78 (sevda)
14. hayalimm77 (selin)
15. U ucan balon (esra)
16. agustos72
17. ayseygt1453 OKUDU
18. İlknur
19. eilenn OKUDU
20. feraheymen (zeliha)

Canim Allah razi olsunn Allah kabul etsin dualarimizi. Canim bu duaya degilde evlat sahibi olmak icin yeni bi duaya gecmeyi planliyorum yeni topikte acabilirm burdan da devam edebilirz.istersen seni de eklerim listeye
Devam edilecekse ben de devam etmek isterim feraheymen
Canim bu duaya degilde evlat sahibi olmak icin yeni bi duaya gecmeyi planliyorum yeni topikte acabilirm burdan da devam edebilirz.istersen seni de eklerim listeye

Canim Allah kabul etsinnnn insallahh

KIZLAR BUGÜN DUAMIZ TAMAMLANINCA TOPLU DUA HAZIRLADIM DUN GECE.BURDA PAYLASACAGIM AKŞAMA. OKUYUP AMIN DERSENIZ COK SEVINIRIM. BIRDE BU DUAYA KATILAN KARDESLERMN NIYETYLE NAMAZ KILACAGIM INSALLAHH AKSAM GIRIP MUTLAKA OKUYUN :)

1. buttrfly (Elif)
2. mini87 (Hatice)
3. @whitepearll
4. tubatesbih
5. bal10cukk (tuğçe)
6. sevdakusum
8. damla_22
9. E ecrin23 (merve)
10. dyg_brk (duygu)
11. @selince3
12. kumrukusum (sevgi)
13. saydin78 (sevda)
14. hayalimm77 (selin)
15. U ucan balon (esra)
16. agustos72
17. ayseygt1453
18. İlknur
19. eilenn
20. feraheymen (zeliha)

İnşallah devam edeceğim... allahım kabul etsin allah razı olsun :)

Allah razı olsun senden canım benim rabbim ne dileğin muradın varsa versin inşallah

feraheymen Zelihammmm
eilenn ALLAHIM AYLİN KULUNUN MELTEM VE PINAR ARKADAŞLARININ HAYIRLI IKI CIHANDA BERABER MUTLU OLACAGI EVLILIKLER YAPMALARININASIP EYLE

20. feraheymen ALLAHIM ZELIHA kuluna kendi gibi iyi huylu güzel kalpli fiziken ruhen ve aklen sağlıklı sıhhatli hayırlı ömürlü imanlı dünya ve ahirette Zeliha mın ve eşinin yüzünü güldürecek salih saliha evlatlar nasip eyle Yarabbim kurban olduğum. Tedavileri başarılı geçsin sağlıkla mucizelerini kucaklarına almayı nasip eyle. Zeliha mın güzel gönlüne göre ver Allahım

Dualarımızı kabul eyle, arkadaslarımızın gonlunce ver Rabbim

DUAMIZ

22 Ekim 2015 PERŞEMBE

19. eilenn ALLAHIM AYLİN KULUNUN MELTEM VE PINAR ARKADAŞLARININ HAYIRLI IKI CIHANDA BERABER MUTLU OLACAGI EVLILIKLER YAPMALARININASIP EYLE

20. feraheymen ALLAHIM ZELIHA KULUNA VE EŞINE BU DUNYADA AHIRETINI GUZELLESTIRECEK HAYIRLI AKLEN FIZIKEN RUHEN SAĞLIKLI IMANLI SALIH SALIHA EVLATLAR NASIP ET.

1. buttrfly (Elif) OKUDU
2. mini87 (Hatice) OKUDU
3. @whitepearll OKUDU
4. tubatesbih
6. sevdakusum OKUDU
8. damla_22 OKUDU
9. E ecrin23 (merve)
10. dyg_brk (duygu)
11. @selince3
12. kumrukusum (sevgi) OKUDU
13. saydin78 (sevda) OKUDU
14. hayalimm77 (selin)
15. U ucan balon (esra)
16. agustos72 OKUDU
17. ayseygt1453 OKUDU
18. İlknur
19. eilenn OKUDU
20. feraheymen (zeliha) OKUDU

Canimmm benimmm aglattin benii
Allahimmm razi olsun senden insallahh Rabbim hepimize nasip edecek.sabirla bekliyoruz. Allah bize verecek bizde hoşnut olacagiz insallahh...

Canimmm benimmm aglattin benii
Allahimmm razi olsun senden insallahh Rabbim hepimize nasip edecek.sabirla bekliyoruz. Allah bize verecek bizde hoşnut olacagiz insallahh...
Aminnnnn canım benim Aminnnnnnnn bende agliyorum ama umuttan, insallah gelecek mutluluklarimiz icin agliyorummm Rabbim bu mübarek günlerde dualarımızı kabul etsin tez elden mucizelerimizi göndersin hepimize insAllah

Aminnnnn canım benim Aminnnnnnnn bende agliyorum ama umuttan, insallah gelecek mutluluklarimiz icin agliyorummm Rabbim bu mübarek günlerde dualarımızı kabul etsin tez elden mucizelerimizi göndersin hepimize insAllah
Bizim peygamber imtihani kuzummm Allah yardim ediyor iste bak sabirla dualarimiza devam ediyoruz.. Rabbim bizlere dua ile gelen hayirli saglikli erdemli guvenilir şefkatli evlatlar nasip edecek inşallah..

Bizim peygamber imtihani kuzummm Allah yardim ediyor iste bak sabirla dualarimiza devam ediyoruz.. Rabbim bizlere dua ile gelen hayirli saglikli erdemli guvenilir şefkatli evlatlar nasip edecek inşallah..
Aminnnnnnnnn kuzucum Aminnnnnn. Dualarla gelecek muzicelerimiz ♥♥

DUAMIZ

22 Ekim 2015 PERŞEMBE

1. buttrfly (Elif) OKUDU
2. mini87 (Hatice) OKUDU
3. @whitepearll OKUDU
4. tubatesbih
6. sevdakusum OKUDU
8. damla_22 OKUDU
9. E ecrin23 (merve)
10. dyg_brk (duygu)
11. @selince3
12. kumrukusum (sevgi) OKUDU
13. saydin78 (sevda) OKUDU
14. hayalimm77 (selin)
15. U ucan balon (esra)
16. agustos72 OKUDU
17. ayseygt1453 OKUDU
18. İlknur OKUDU
19. eilenn OKUDU
20. feraheymen (zeliha) OKUDU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…