"İNNALLAHE ALA KÜLLİ ŞEY'İN KADİR " DİYEREK BİRBİRİMİZE DUA EDELİM..

"INNALLAHE ALA KÜLLİ ŞEY'İN KADİR "
(ŞÜPHESİZ ALLAH HERŞEYE KAADİRDİR)

Listeye katilmak isteyenler isminiyazdirabilir. Okuma sayısı henüz belirlenmedi fikirlerinizi bekliyorum..

1. buttrfly buttrfly (Elif)
2. COLIN COLIN
3. mini87 mini87
4. @whitepearll
5. tubatesbih tubatesbih
6. saydin78 saydin78 (sevda)
7. bal10cukk bal10cukk (tuğçe)
8. sevdakusum sevdakusum
9. basbelasiyim basbelasiyim
10. damla_22 damla_22
KIZLAR OKUMA SAYISI KAÇ OLSUN FIKRI OLAN VAR MI 10 BIN COK FAZLA OLUR DENILDI SIZ NE DERSINIZ
10 kişi şimdilik iyi gibi. Ne dersiniz?

bence 1,000 olsun günlük olacaksa yetismez cunku eksik kalır o zaman da cok sorun cıkıyor. topıkten cıkanlar oluyor sırası gelmeyen oluyor. bnm fikrim böyle:kk77:

bence 1,000 olsun günlük olacaksa yetismez cunku eksik kalır o zaman da cok sorun cıkıyor. topıkten cıkanlar oluyor sırası gelmeyen oluyor. bnm fikrim böyle:kk77:
Toplam okuma sayisimi 1000 olsun canim 1 kisi icin 1000 tanem i okunsun anlayamadim

Bende katılabilirim mümkün olursa :)) 10000 banada biraz fazla geldi başka dualarımda var günlük diğer arkadaşlar ne düşünür bilemem tabi

Saol canim buarada diger topicten arkslarda var:) bence gunluk 1000 olmasin cunku calisinca ve baska dualar olunca eksik olabilir bence az az okusak tura donsek daha iyi olur gibi

"INNALLAHE ALA KÜLLİ ŞEY'İN KADİR "
(ŞÜPHESİZ ALLAH HERŞEYE KAADİRDİR)
Listeye katilmak isteyenler isminiyazdirabilir. Okuma sayısı henüz belirlenmedi fikirlerinizi bekliyorum..

1. buttrfly buttrfly (Elif)
2. COLIN COLIN
3. mini87 mini87
4. @whitepearll
5. tubatesbih tubatesbih
6. saydin78 saydin78 (sevda)
7. bal10cukk bal10cukk (tuğçe)
8. sevdakusum sevdakusum
9. basbelasiyim basbelasiyim (çiğdem)
10. damla_22 damla_22
11. E ecrin23 (merve)
12. dyg_brk dyg_brk (duygu)
13. feraheymen feraheymen (zeliha)
KIZLAR OKUMA SAYISI KAÇ OLSUN FIKRI OLAN VAR MI 10 BIN COK FAZLA OLUR DENILDI SIZ NE DERSINIZ

X