"İNNALLAHE ALA KÜLLİ ŞEY'İN KADİR " DİYEREK BİRBİRİMİZE DUA EDELİM..

DUAMIZ
INNALLAHE ALA KÜLLİ ŞEY'İN KADİR
(ŞÜPHESİZ ALLAH HERŞEYE KADİRDİR)

DUALAR GUNLUKOKUNACAK BILDIRIM YAPMAYAN LISTEDEN CIKARILIR.
HERGUN 2 KISI ICIN OKUYORUZ
TOPLAM OKUMA SAYISI :5000
KISI BASINA 250 TOPLAMDA 2 KISI ICIN 500 OKUNACAK

Siradaki Duasi okunacak arkadaşlar ve niyetleri

16 Ekim 2015 CUMA

7. basbelasiyim Allahım Çiğdem kulunun Gunahlarinin affi ,sagliginin ve huzurunun devami , kardesinin atanmasi ve hayirli sagikli uzun omurlu tez vakitte evlat sahibi olmasini nasip et

8. damla_22 Allahim damla_22 kulunun kasimdaki tüp bebek tedavisini evlatla sonuçlandir. sağlikli hayirli imanli evlatlar nasip et

1. buttrfly (Elif)
2. mini87 (Hatice)
3. @whitepearll
4. tubatesbih
5. bal10cukk (tuğçe)
6. sevdakusum
7. basbelasiyim (çiğdem)
8. damla_22 OKUDU
9. E ecrin23 (merve)
10. dyg_brk (duygu)
11. @selince3
12. kumrukusum (sevgi) OKUDU
13. saydin78 (sevda)
14. hayalimm77
15. U ucan balon (esra)
16. agustos72
17. ayseygt1453
18. İlknur
19. eilenn OKUDU
20. feraheymen (zeliha)

7. basbelasiyim Allahım Çiğdem kulunun Gunahlarinin affi ,sagliginin ve huzurunun devami , kardesinin atanmasi ve hayirli sagikli uzun omurlu tez vakitte evlat sahibi olmasini nasip et

8. damla_22 Allahim damla_22 kulunun kasimdaki tüp bebek tedavisini evlatla sonuçlandir. sağlikli hayirli imanli evlatlar nasip et

feraheymen canım benim Dualarımı aldım bugece okuyacagim allahım kabul etsin inşallah dilek kapıları bu gecenin hurmetine açılsın ve dilekleri duaları kabul olsun AMİNNNN insallahhhh

DUAMIZ
INNALLAHE ALA KÜLLİ ŞEY'İN KADİR
(ŞÜPHESİZ ALLAH HERŞEYE KADİRDİR)

DUALAR GUNLUKOKUNACAK BILDIRIM YAPMAYAN LISTEDEN CIKARILIR.
HERGUN 2 KISI ICIN OKUYORUZ
TOPLAM OKUMA SAYISI :5000
KISI BASINA 250 TOPLAMDA 2 KISI ICIN 500 OKUNACAK

Siradaki Duasi okunacak arkadaşlar ve niyetleri

16 Ekim 2015 CUMA

1. buttrfly (Elif)
2. mini87 (Hatice)
3. @whitepearll
4. tubatesbih
5. bal10cukk (tuğçe)
6. sevdakusum
7. basbelasiyim (çiğdem)
8. damla_22 OKUDU
9. E ecrin23 (merve)
10. dyg_brk (duygu)
11. @selince3
12. kumrukusum (sevgi) OKUDU
13. saydin78 (sevda)
14. hayalimm77
15. U ucan balon (esra)
16. agustos72
17. ayseygt1453 OKUDU
18. İlknur
19. eilenn OKUDU
20. feraheymen (zeliha)

Canimm Allah kabul etsin.. bizleride duanda unutma insallahhh

Ekim 2015 CUMA

Dualarımı okudum. Rabbim kabul etsin inşallah. Hayırlı cumalar arkadaşlarım.

Umudumun bittiği anda karamsar olduğum dakikada mj ni okudum icime bir kipirdi dusurdum buayda olmadı ama rabbimiz dilerse olur onun içinde sabırla beklemem lazım ..olduğunu anladım rabbimiz yeterki ol desin inşallah da tüm isteyenler için ol desin ..
Biraz önce lavobaya gittim kırmızılar teşrif etti tamam dedim benim olmayacak üzgün üzgün yemegimi yedim tamamamen olmayacak kafamda bu psikolojisiyle telefonu elime aldım dua gurup larindanda cikacaktim çünkü artık beklemekten yorulmuştur senin mj okudum kendime geldim çünkü umudum hep olacak diyordu sabirsizligim sonucu tamam ya olmayacak ne bekliyorum daha dedim ama herzaman sabrin sonu selamet bunu hatırlattı mj
Allahım güzel allahım kimsenin kucağını boş birakmasin AMİNNNN AMİNNNN AMİNNNN insallahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…