"İNNALLAHE ALA KÜLLİ ŞEY'İN KADİR " DİYEREK BİRBİRİMİZE DUA EDELİM..

feraheymen

Avuçlarımda saklı duam...
Kayıtlı Üye
28 Mart 2014
4.821
4.444
KIZLAR KURANDA BİR ÇOK SUREDE YER ALAN "İNNALLAHE ALA KÜLLİ ŞEY'İN KADİR " (ŞÜPHESİZ ALLAH HER ŞEYE KAADİRDİR.) DUASIYLA BİRBİRİMİZE DUA EDELİM.. DUAYA KATILMAK İSTEYENLER LİSTEYE İSMİNİ YAZDIRABİLİRLER.

TOPİĞİMİZİN EN ÖNEMLİ KURALLARI!!! : LİSTEYE KATILAN HERKES HER GÜN OKUDUĞUNU BİLDİRMEK ZORUNDA YOKSA İSTEMEDENDE OLSA LİSTEDEN ÇIKARILIR.

DUASI OKUNAN ARKADAŞIMIZIN NİYETİYLE OKUMAK. (BEN NİYETLERIDE PAYLASACAĞIM)
BİRDE İSMIYLE DUA ISTEYEN ARKADAŞLARIN BURADAKI NICKLERIYLE DEGILDE ISIMLERIYLE NIYET EDILECEK. (ISIMLERIDE PARANTEZ ICINDE YAZACAGIM)

OKUNMA SAYISINI 10 BİN DİYE DÜŞÜNDÜM. SAYI KONUSUNU LİSTEYE KATILACAK ARKADAŞLARLA KARARLAŞTIRABİLİRİZ.

NİYETLERİNİZİ VE EĞER İSMİNİZLE DUA EDİLMESİNİ İSTİYORSANIZ BANA ÖZELDEN MESAJ ATABİLİRSİNİZ..

Son düzenleme:
Bende katilmak isterim. Ama baslangic icin 10000 cok gibi geldi. Yani en az 10 kisi katilirsa kisi basi 1000 tane okuyabiliriz. Baska topiklerde de okuyacagimiz dualar olacagi icin zor olabilir. Baslangicda daha dusuk bir rakamla baslarsak, bakariz iyi gidiyo, artiririz sayiyi. Tabi yinede karar sizin. Bu arada hayirli olsun topiginiz. Katilimciniz bol olsun :KK9:

Bende katilmak isterim. Ama baslangic icin 10000 cok gibi geldi. Yani en az 10 kisi katilirsa kisi basi 1000 tane okuyabiliriz. Baska topiklerde de okuyacagimiz dualar olacagi icin zor olabilir. Baslangicda daha dusuk bir rakamla baslarsak, bakariz iyi gidiyo, artiririz sayiyi. Tabi yinede karar sizin. Bu arada hayirli olsun topiginiz. Katilimciniz bol olsun :KK9:
Canim tabiki sayiyi dusurebiliriz 7 bin de olabilir. 10 kisiden fazla olursa sayiyi artirirz. Sagol canim.. insallahh Rabbimm kabul eder.

X