inhibine b hormonu gebelige engelmis

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
mrb arkadaslar inhibine b hormonu testi yaptirdinizmi ve kac cikti
inhibine b hormonu dusuklugu gebelige engel diye yazilar okudum sizin bu konuda bilgileriniz nelerdir

• Konu Sahibi EU2
canım benim bir bilgim yok inşallah bilen arkadaşlar yardımcı olurlar

• Konu Sahibi EU2
onumuzdeki ay tup bebek yaptirmayi dusunuyoruz ve dr testler istedi bizden hamile kalmasi icin bir bayanin inhibine b degeri 45 ustu olmaliymis bu deger bende 40 cikti arkadaslar ve cok korkmaya basladim sizin fikirlerinizi ve degerlerinizi merak ediyorum

• Konu Sahibi EU2
canım geçmiş olsun benimde bu konuda bilgim yok üzgünüm ayrıyettenmi yapılıyor bu test benim doktorum hormon testi yaptırmıştı acaba bu testte içindemi

• Konu Sahibi EU2

• Konu Sahibi EU2
kizlar ya bi bilgisi olan yokmu kimse bu testi yapmadimi

• Konu Sahibi EU2
ayyy şasırdım ya bilgisi olan varsa yazsın bilelim dr ona göre istiyelim bak aklıma takıldı şimdi

• Konu Sahibi EU2
haydaaaaa valla ilk defa duyuyorum senden canım. ufff ya bızde doktor diye gidiyoruz mecburiyetten işte. kızlar size bişey soyliyeyimmi valla ben doktorumdan duyduğumdan daha çok şey duyup öğreniyorum burda. neymiş o hormon ne işe yarıyormus????? dur bi not alayımda gidincede sorayım bari. çok sağol bilgilendirdiğin için canım.

evet canim cogu kisi duymamis sorunca bilgilerinide yazarsinburaya bende iyce ogrenip yazarim ama gebe kalmal icin gerekli bir hormon
adet duzensizligi olanlarda dusuk cikiyormus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…