Inglot fırça ve aplikatörler

E

EU2

Ziyaretçi
Kızlar bu aralar Inglot'a takmış durumdayımkaydirigubbakcemile2

Geçenlerde fondotenini aldım ve bu aralar bazları ve fırçalarını merak ediyorum.Tavsiye eder misiniz?

Ben allığımı, fondöten ve pudramı uygulayacağım fırça almayı düşünüyorum.Inglot iyi midir?Yoksa başka bir marka mı tavsiye edersiniz...

Teşekkürler. a.s.​

canım ben de inglot takıntısı olanlardanım kaydirigubbakcemile3
rahatlıkla al, bütün ürünleri iyi sositososito

canım ben 2 tane göz farı fırçasını kullanıyom çok güzel eminim allık fırçasıda iyidir özellikle yanılmıyosam 27tg diye allık fırçası beğeniliyor iki renkli bu yani uçları beyaz

canım ben 2 tane göz farı fırçasını kullanıyom çok güzel eminim allık fırçasıda iyidir özellikle yanılmıyosam 27tg diye allık fırçası beğeniliyor iki renkli bu yani uçları beyaz

Teşekkür ederim hayatım. Bu hafta gideceğim Inglot'a. Umarım oradaki çocuk beni kovmaz inşallah:roflol: Sürekli gidip başını şişiriyorum:))

Sorayım o fırçayı dakaydirigubbakcemile2

canım bak beğenirsen haberim olsun bide tam fiyatını sorarsan sevinirim
bir ara palet için allık alınca fırçasında yüzde 30 indirim vardı o şekil 40-50 olması lazım

canım bak beğenirsen haberim olsun bide tam fiyatını sorarsan sevinirim
bir ara palet için allık alınca fırçasında yüzde 30 indirim vardı o şekil 40-50 olması lazım

Tamam canım h.sonu bakayımkaydirigubbakcemile5

Fiyatlarını da öğrenir haber veririm sanayerimseniben

arkadaşlar ınglot markayı ben zonguldak'ta nerede bulabilirmmmm yardımmm

bende bende ve de çok güzellerrrrrrrrrrrrrrrrrropuyorumnanaktan

bende allık fırçası var memnunum çok güzel ayrıca 2 tanede far fırçası var

far bazını aldım çok memnunum güzelce sürersem uzun bir süre dayanıyor farım :)
indirime girince far paleti yapmayı düşünüyorum :)

ben de allık ve pudra fırçasını aldım inglotun çok çok memnunum....daha önceden pudramı süngeriyle sürüyordum ama fırçayla sürünce pudra ciltte çok daha güzel duruyormuş.....allık fırçası da harika....ben de fırçalara yeni merak saldım...daha önceden fırça o kadar da önemli değildi benim için ama şunu anladım aldığınız makyaj ürünlerini gösteren asıl kullandığınız fırçalarmış....şimdi de far fırçası almak istiyorum...body shoptada indirim varmış yüzde 30 ama bugün son gün....gidebilirsem far fırçalarına bakacağım....

en yakın nerede inglot...izmirdeyim...konak..

inglot fırçalarının fiyatları nasıl ve kalitesi memnun kalmayan var mı?

inglotun eyeliner fırcası var bende iki tane. biri kesik uclu olan, 31t digerı de ınce normal fırca olup boynu bukuk olan, 30t sanırım. aslında ikisinden de cok memnunum ama 30t olanın ucu bıraz katmanlı, yanı cok duzgun degılmıs. alırken mutlaka bakın, benım gıbı sonra pısman olmayın :KK43::-)2:

inglotun eyeliner fırcası var bende iki tane. biri kesik uclu olan, 31t digerı de ınce normal fırca olup boynu bukuk olan, 30t sanırım. aslında ikisinden de cok memnunum ama 30t olanın ucu bıraz katmanlı, yanı cok duzgun degılmıs. alırken mutlaka bakın, benım gıbı sonra pısman olmayın :KK43::-)2:

bende kesik uçluyu merak ediorm. ne kadara almıştın?

ben de allık fırçası var çift taraflı çok memnunum bi tarafını kontürlemek için kullanıyorum

X