infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

BENIMKI 35 OLUYOR ARTIK UMUDUNU YITIRMIS.
BEN ZORLUYORUM YASIM GENC FALAN DIYORUM.
KADININ YASI DAHA ONEMLI DIYORLAR.INSALLAH OYLE OLUR.
Aslında yaş hiç sorun değil Allah izin verirse her türlü olur senle dua ediyoruz Rabbim gönlüne göre versin :) Arkadaşım 38 yasında tüp bebek yaptılar ikizleri oldu inşallah seninde öyle olur bir beklerken iki bebis gelir bu kadar beklediğin zaman iki bebisle aklına bile gelmez İNŞALLAH

nisamelek KURTAJDAN SONRA RAHIM KENDINI GEC TOPARLAYABILIYOR.
BIRAZ ARA VERSEYDIN.ELTIMDE 2 COCUKTAN SONRA BIR KURTAJ YASADI.
HIC KORUNMAMISTI ANCA KURTAJDAN 8 AY SONRA HAMILE KALDI.
Ama zaten olmadı ki bu durumda doktorlarda ikilemde kurtaji yapan 3 ay korun dedi sağlık ocağı 6 ay... Son gittiğim doktor boşa zaman kaybı beklemek olacağı varsa her türlü olur dedi ... Bilmiyorum artık hayırlısı olsun

AYY VALLA HIC HAYIR DEMEM .
COK ISTERIM IKIZIM OLSUN.
EVET DUA LISTELERINDE BIRLIKTE DUALASIYORDUK.
RABBIM KABUL EDER INSALLAH ...DEVAMMMM...

AYY VALLA HIC HAYIR DEMEM .
COK ISTERIM IKIZIM OLSUN.
EVET DUA LISTELERINDE BIRLIKTE DUALASIYORDUK.
RABBIM KABUL EDER INSALLAH ...DEVAMMMM...
Amin inşallah... Devam durmak yok bebisler gelene kadar herşey duada. Benim teyzem evlendi yıllarca çocuğu olmadı kocası boşadı çocuğu olmuyor die bekar biriyle severek evlendi şimdi 4 çocuğu var sonuncusu geçen sene doğdu ve teyzem 40 yasinda... Yanı Rabbim herşeyin iyisini bilir zamanı varmış ki olmamış ozaman.

nisamelek BU ARADA YAS KAC??
MASALLAH OGLUN 12 YASINDA .
PEKI BU KADAR YIL NEDEN OLMADI ISTEMIYORMUYDUNUZ.
ILKIDE ILACLARLAMI OLDU

AYNEN NASIP ISI.
DEMIN BENDE ARKADASA BURDA YAZDIM BENZER BI HIKAYE.
BENIM DAYIMIN KIZI 10 YIL EVLI KALDI COCUGU OLMADI BOSANDILAR SORUN ONDAYDI DIYE.
32 YASINDAYDI GENC VE GUZELDI.HIC TEDAVI GORMEDI BELKI UGRASSA OLURDU.
AMA COK GECMEDEN ISTEYENLERI OLDU VE EVLENDI.ILK TUP BEBEK DENEMESINDE HAMILE KALDI.
COK SUKUR 3 AYLIK VE IKIZ.ESKI ESIDE EVLIYMIS IKI OGLU OLMUS.NASIPLERI BOYLEYMIS.

BIRDE SIMDIKI ESININ OGLU VAR.ONA ANNE DIYORMUS.
DIYORKI DUNYALARI VERSELER DEGISMEM .O COCUGUN ANNE DEYISINE.
O KADAR MUTLU KI .COK SUKUR.HAYIRLISI BOYLEYMIS.

nisamelek BU ARADA YAS KAC??
MASALLAH OGLUN 12 YASINDA .
PEKI BU KADAR YIL NEDEN OLMADI ISTEMIYORMUYDUNUZ.
ILKIDE ILACLARLAMI OLDU
Yaşım 30 küçük evlendim sevdim tabi halada çok seviyorum :) ilki 4-5 ay bekledik olmadı sonrasında oldu düşük yaptım 2. Ayimda oğluma hamile kaldım tedavi falan gormedim yanı yaş küçüktü doktora bile gitmedim. Bir sene öncesine kadar istemedim ama şimdi artık hem oğlum çok ısrar ediyor hemde ben çok istiyorum sanırım yaşla alakalı ne istediğimi net biliyorum artık...

EGER ILACLA KORUNDUYSAN YUMURTALAR ZAYIFLIYORMUS.
SOGAN SUYU YADA INCIR KURUNU UYGULADINMI??

EGER ILACLA KORUNDUYSAN YUMURTALAR ZAYIFLIYORMUS.
SOGAN SUYU YADA INCIR KURUNU UYGULADINMI??
10 yıl spiral 1 sene hap kullandım hapı bıraktığım ın 4. Ayında hamile kaldım kürtaj olmak zorunda kaldım 3 ay geçti işte onunda üzerinden.. Soğan suyu içtikten sonraki ay hamile kaldım zaten.. İncir denemedim ama çörekotu bal tarçın yaptım geçen ay olmadı..

Ay bu meşhur soğan kürünü bende yapacağım.Ne önerirsin,bir ayrıntı filan var mı?Birde birşey soracağım ama utanıyorum

BENDE 17 YASINDA EVLENDIM.5 YIL BITTI.23 OLDUM.
BAZEN DIYORUMKI BELKI COCUGUM OLSAYDI BAKAMAZDIM.HEP KESKELERIM OLURDU.
GENCLIK CAHILLIK.GEZEYIM TOZAYIM .GIYINEYIM .DERKEN BAYA BUYUDUM ESIMLE
SIMDI ZAMANI GELDI .BEBISLEDE OLGUNLASIRIM .ARTIK GENCLIGIMI YASADIM SAYILIR.
ERKEN EVLILIK GENCLIGIMI BENDEN CALMAMIS OLDU.SORUMLULUGU ARTTIRMA ZAMANIII

Aynı yaşta evlenmisiz..:) cahillik oluyor evet ama beraber buyuyoruz o yönden güzel :) hayata erken baslamisiz birşey lerin sorumluluğu zor geliyor ama yaş ilerledikçe daha sağlam adımlarla ilerleme oluyor..

AAA BU ARADA BENDE MERAK EDIYORUM HANGI GUN ICILIYOR SOGAN SUYU
BEN UNUTMUSUM BI KEZ YAPMISTIM YARIM YAMALAK....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…