infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

İyi geceler hanımlar.. Çatlatma iğne min 17. Günü bitti bebis de yok adette :KK43: stresten mi gecikiyor bu yaa.. Gobe Gobe çok geçmiş olsun Rabbim hayirlisiyla mucizeni verir inşallah.. Bu çok zor bir süreç kendini bırakma ki ustesinden gelebilesin :KK66:

Belki de hakkımızda böylesi hayırlıdır.belkide Rabbimin sevdiği kullariyiz.bizim imtihanimizda buymus.iyi taraflarini goremiyoruz.umut hep var malesef olsun da nsl olursa olsun diyoruz.illede olsunnnn diye ısrar ediyoruz

Eşimin yaşı geciyor.5 yıldır gurbetteyim hiç ailemi göremedim.cook yanlız hissediyorum.bir uğraş olsun istiyorum çok dua ediyorum hem evlat hem aile hasretim son bulsun artık.gün gectikce farklı hastalıklar ortaya çıkarıyor doktorlar.ailede erken menepoz çok yaygın korkuyorum .yumurta rezervim 1 cikti:KK43:
Seni çok iyi anlıyorum.Ben ülke olmasa da şehir değiştirmiştim.Hep aynı şehirde olan ve tek çocuk olan biri için zor olmuştu benim adıma da.Çokta stresli çalışıyordum.Bilmediğim bir şehirde,yeni şubemde(banka) eşimde 6 ay yanımda yoktu göreve gitmişti.Tek başıma kalmıştım.Çok yalnız hissetmiştim,çok bunalmıştım ama buna da alışmıştım.Allah güç veriyor inan.İnsan herşeye alışıyor.Sen akıllı davranmışsın ve hemen başlamışsın bebek için,ne güzel içinde benim gibi keşkelerin olmayacak.Şimdi ah diyorum keşke evlenir evlenmez deneseydim ah kafam ah kafam diyorum ama zamanı geri alamıyorsun.O yüzden kendine güven,kendinin yaşının gençliğinin kıymetini bil,dört elle sarıl hayallerine.

Seni çok iyi anlıyorum.Ben ülke olmasa da şehir değiştirmiştim.Hep aynı şehirde olan ve tek çocuk olan biri için zor olmuştu benim adıma da.Çokta stresli çalışıyordum.Bilmediğim bir şehirde,yeni şubemde(banka) eşimde 6 ay yanımda yoktu göreve gitmişti.Tek başıma kalmıştım.Çok yalnız hissetmiştim,çok bunalmıştım ama buna da alışmıştım.Allah güç veriyor inan.İnsan herşeye alışıyor.Sen akıllı davranmışsın ve hemen başlamışsın bebek için,ne güzel içinde benim gibi keşkelerin olmayacak.Şimdi ah diyorum keşke evlenir evlenmez deneseydim ah kafam ah kafam diyorum ama zamanı geri alamıyorsun.O yüzden kendine güven,kendinin yaşının gençliğinin kıymetini bil,dört elle sarıl hayallerine.
INSALLAH GENC EVLILIGIMIN TEK AVANTAJI SORUNLARIMI ERKENDEN OGRENIP ASARIM.
HER SERDE VARDIR BIR HAYIR.BANA KALSA AILEM COK ISTEKLI OLMAZSAYDI BENDE ONCE KARIYER SONRA GEC EVLILIK PLANLARDIM.AMA HAYIRLISI BOYLEYMIS.
BIDE GURBET BI YANA DIL SORUNU BI YANA .KIMSE EL ATMIYOR.ESIMDE FAZLA UMURSAYAN TAKAN BIRI DEGIL.MALESEF BEBIS ICIN HEP BEN UGRASIYORUM.BIRAZ HIRSLI CABALAYAN PES ETMEYEN BI YAPIM VAR.BU BENI COK YIPRATIYOR.INSALLAH DAHA FAZLA BEKLEMEM.
YURT DISINDA OTURUM HAKKI ALABILMEK ICIN KAN BAGI SART.BENIM AILEM OLMADIGI ICIN COCUK SON CAREM.ONUN BURDA DOGMASI DIREK FRANSIZ VATANDASI OLMASI ANLAMINA GELIYOR VE BEN ANNESI OLARAK BURDA KALMAYA HAK KAZANICAM.INSALLAH O ZAMAN ULKEME GIRIS YAPABILICEM HAYIRLISIYLA.

İyi geceler hanımlar.. Çatlatma iğne min 17. Günü bitti bebis de yok adette :KK43: stresten mi gecikiyor bu yaa.. Gobe Gobe çok geçmiş olsun Rabbim hayirlisiyla mucizeni verir inşallah.. Bu çok zor bir süreç kendini bırakma ki ustesinden gelebilesin :KK66:
MRB CNM.NORMALDE 14UNCU GUN ADET OLUNMASI GEREKIR TUTUNMAMISSA.
SEN TEST YAPTINMI??? STRESTEN UZAK DUR. RAHAT OL CNM INSALLAH HAMISSINDIR.
BEN 6 KEZ KULLANDIM GONAL F VE OVITRELLE.AMA HEP 14UNCU GUNUMDE GELDI BEKLENMEYENLER.

MRB CNM.NORMALDE 14UNCU GUN ADET OLUNMASI GEREKIR TUTUNMAMISSA.
SEN TEST YAPTINMI??? STRESTEN UZAK DUR. RAHAT OL CNM INSALLAH HAMISSINDIR.
BEN 6 KEZ KULLANDIM GONAL F VE OVITRELLE.AMA HEP 14UNCU GUNUMDE GELDI BEKLENMEYENLER.
Test yaptım yok maalesef.. İlk defa kullandim. Stres ten uzak duramiyorum ki hep aklımda sanki

INSALLAH GENC EVLILIGIMIN TEK AVANTAJI SORUNLARIMI ERKENDEN OGRENIP ASARIM.
HER SERDE VARDIR BIR HAYIR.BANA KALSA AILEM COK ISTEKLI OLMAZSAYDI BENDE ONCE KARIYER SONRA GEC EVLILIK PLANLARDIM.AMA HAYIRLISI BOYLEYMIS.
BIDE GURBET BI YANA DIL SORUNU BI YANA .KIMSE EL ATMIYOR.ESIMDE FAZLA UMURSAYAN TAKAN BIRI DEGIL.MALESEF BEBIS ICIN HEP BEN UGRASIYORUM.BIRAZ HIRSLI CABALAYAN PES ETMEYEN BI YAPIM VAR.BU BENI COK YIPRATIYOR.INSALLAH DAHA FAZLA BEKLEMEM.
YURT DISINDA OTURUM HAKKI ALABILMEK ICIN KAN BAGI SART.BENIM AILEM OLMADIGI ICIN COCUK SON CAREM.ONUN BURDA DOGMASI DIREK FRANSIZ VATANDASI OLMASI ANLAMINA GELIYOR VE BEN ANNESI OLARAK BURDA KALMAYA HAK KAZANICAM.INSALLAH O ZAMAN ULKEME GIRIS YAPABILICEM HAYIRLISIYLA.
Bunu bilmiyordum...Eşinin orada çalışıyor olması sana bu hakkı vermiyor demek.Vay be adamlara bakar mısın,biz herkese kucak açarken ülke olarak,onlar bayağa yokuşa sürüyormuş.Peki canım Türkiyede birkaç ay kalma şansın yok mu,burada doktora gidip tedavi görsen.İnsan aynı dili konuştuğu doktorlarla daha iyi anlaşabilir,hem Türkiye de bu durum çok gelişti.Böyle bir imkan yok mu?

Bunu bilmiyordum...Eşinin orada çalışıyor olması sana bu hakkı vermiyor demek.Vay be adamlara bakar mısın,biz herkese kucak açarken ülke olarak,onlar bayağa yokuşa sürüyormuş.Peki canım Türkiyede birkaç ay kalma şansın yok mu,burada doktora gidip tedavi görsen.İnsan aynı dili konuştuğu doktorlarla daha iyi anlaşabilir,hem Türkiye de bu durum çok gelişti.Böyle bir imkan yok mu?
AHH KESKE OLSA.
GELSEM TEKRAR BURAYA ALMAZLAR .
EVLILIGIM VAR RISKE ATIP CIKIS YAPAMIYORUM .ONLAR BUNU ISTIYOR.
INAT ETTIM KAN BAGIM OLMALIYMIS.YADA CALISMA VE OKUL HAYATI OLMALI DIYORLAR FAKAT BUNUN ICINDE DIPLOMALI OLUP VIZELI FALAN GELMEM GEREKLIYDI OYLE YAPAMADIM.COK KARISIK DURUM.
YANI ZORLA BI INSANI TUTUP YOLLAYAMIYORLAR AMA DEDIGIN GIBI ISI YOKUSA SURUYORLAR.
ANAMDAN EMDIGIM SUT BURNUMDAN GELDI BIR KIMLIK VERICEKLER 40.000.000.000TAKLA ATTIM

Test yaptım yok maalesef.. İlk defa kullandim. Stres ten uzak duramiyorum ki hep aklımda sanki
EVET BILIYORUM CNM INSANIN ELINDE DEGIL.
BEN DUSUNMIYCEM DEDIKCE HER SANIYE AKLIMDAYDI .
OZELLIKLEDE ASILAMALARDA SON GUNLER YAKLASTIKCA DURUP DURUP
AGLIYORDUM YA OLMADIYSA DIYE.AMA OLMADI IKISIDE TUTMADI.
NOLDU HIC BISEY.ISTE HAYAT DEVAM EDIYO .YINE UGRASIYOZ.

AHH KESKE OLSA.
GELSEM TEKRAR BURAYA ALMAZLAR .
EVLILIGIM VAR RISKE ATIP CIKIS YAPAMIYORUM .ONLAR BUNU ISTIYOR.
INAT ETTIM KAN BAGIM OLMALIYMIS.YADA CALISMA VE OKUL HAYATI OLMALI DIYORLAR FAKAT BUNUN ICINDE DIPLOMALI OLUP VIZELI FALAN GELMEM GEREKLIYDI OYLE YAPAMADIM.COK KARISIK DURUM.
YANI ZORLA BI INSANI TUTUP YOLLAYAMIYORLAR AMA DEDIGIN GIBI ISI YOKUSA SURUYORLAR.
ANAMDAN EMDIGIM SUT BURNUMDAN GELDI BIR KIMLIK VERICEKLER 40.000.000.000TAKLA ATTIM
Aaaa çok saçma ya bu ne böyle...Sinir oldum.Orada dil bilmeden de çalışmak zor.Kendi nüfuslarını arttıramıyorlar herhalde illa Fransız vatandaşı çocuk istiyorlar,bulmuşlar mis gibi genleri tabii,ohhhh...

Aaaa çok saçma ya bu ne böyle...Sinir oldum.Orada dil bilmeden de çalışmak zor.Kendi nüfuslarını arttıramıyorlar herhalde illa Fransız vatandaşı çocuk istiyorlar,bulmuşlar mis gibi genleri tabii,ohhhh...
HAAAHAAAA AYNEN OYLE .... NUFUS ARTIMI ICIN HERSEYI YAPIYORLAR.
COCUK PARASI.COCUKLULARA EV KIRASI INDIRIMI.
3 COCUKLUYA 18 YASINA KADAR BAKIM PARASI.
5 COCUKLUYA EMEKLILIK.VE FAZLA KREDI CEKME HAKKI GIBI BIR SURU KANUNLARI VAR.

EVET BILIYORUM CNM INSANIN ELINDE DEGIL.
BEN DUSUNMIYCEM DEDIKCE HER SANIYE AKLIMDAYDI .
OZELLIKLEDE ASILAMALARDA SON GUNLER YAKLASTIKCA DURUP DURUP
AGLIYORDUM YA OLMADIYSA DIYE.AMA OLMADI IKISIDE TUTMADI.
NOLDU HIC BISEY.ISTE HAYAT DEVAM EDIYO .YINE UGRASIYOZ.
Aynen öyle... Hakkımızda hayırlısı olsun. Benim bir oğlum var Rabbim uzun ömürler versin. O çok istiyor kardeşi olsun çok ara verdim oğlum 12 yasında.. Allah sizede en kısa zamanda nasip eder inşallah :) ikinci için uğraşıyorum ama yinede deli gibi hep aklımda..

AMA HAKLARINI YEMEMEK LAZIM HER DEDIKLERINI YAPIYORLAR.
AYRIM GOZETMEDEN.HER IMKANI SUNUYORLAR.KANUNLARA UYARAK GIRIS YAPILIRSAA
AYNI ONLARIN VATANDASI GIBISIN.COK GUZEL SISTEMLERI VAR.BIR YANDAN HAK VERIYORUM ONUNE GELENI ALSALAR ULKEDE MADDI COKUNTU OLABILIR...

Aynen öyle... Hakkımızda hayırlısı olsun. Benim bir oğlum var Rabbim uzun ömürler versin. O çok istiyor kardeşi olsun çok ara verdim oğlum 12 yasında.. Allah sizede en kısa zamanda nasip eder inşallah :) ikinci için uğraşıyorum ama yinede deli gibi hep aklımda..
AYY NE GUZEL ISTE RABBIM BAGISLASIN.
INSALLAH GONLUNCE OLUR.
IKINCISIDE OLUR O ZAMAN MERAK ETME.
FABRIKA BIR KERE FALIYETE GIRMISSE URETIM DEVAM EDER :KK70::KK70:

HAAAHAAAA AYNEN OYLE .... NUFUS ARTIMI ICIN HERSEYI YAPIYORLAR.
COCUK PARASI.COCUKLULARA EV KIRASI INDIRIMI.
3 COCUKLUYA 18 YASINA KADAR BAKIM PARASI.
5 COCUKLUYA EMEKLILIK.VE FAZLA KREDI CEKME HAKKI GIBI BIR SURU KANUNLARI VAR.
Vay be...5 çocuğa emeklilik mi,zavallı babaannem burada sürünüyor kadın Fransa da olsa emekli olacakmış...

AYY NE GUZEL ISTE RABBIM BAGISLASIN.
INSALLAH GONLUNCE OLUR.
IKINCISIDE OLUR O ZAMAN MERAK ETME.
FABRIKA BIR KERE FALIYETE GIRMISSE URETIM DEVAM EDER :KK70::KK70:
Hayırlısı olsun :KK66: 3 ay önce kürtaj olmak zorunda kaldım korunmadim ama hamile de kalamadim.. Zamanı var demekki daha.. Eşimin yaşı 40 oldu ben 30 hayırlısı.. Sende çok gencsin Allah nasip eder inşallah hayirlisiyla :KK68:

Vay be...5 çocuğa emeklilik mi,zavallı babaannem burada sürünüyor kadın Fransa da olsa emekli olacakmış...
HAHAAA YOLLA GELSIN :KK70::KK70:
AMA COCUKLARIN HEPSI BURDA DOGACAKMIS.
ELTIM 27 YASINDA VE SUAN 5 COCUK ANNESIIII.....
SIGORTA GIRISI VAR VE SONRASI MALUM COCUKLARDAN CALISAMIYORUM DEYINCE YAN GEL YAT...:KK69:

Hayırlısı olsun :KK66: 3 ay önce kürtaj olmak zorunda kaldım korunmadim ama hamile de kalamadim.. Zamanı var demekki daha.. Eşimin yaşı 40 oldu ben 30 hayırlısı.. Sende çok gencsin Allah nasip eder inşallah hayirlisiyla :KK68:
BENIMKI 35 OLUYOR ARTIK UMUDUNU YITIRMIS.
BEN ZORLUYORUM YASIM GENC FALAN DIYORUM.
KADININ YASI DAHA ONEMLI DIYORLAR.INSALLAH OYLE OLUR.

HAHAAA YOLLA GELSIN :KK70::KK70:
AMA COCUKLARIN HEPSI BURDA DOGACAKMIS.
ELTIM 27 YASINDA VE SUAN 5 COCUK ANNESIIII.....
SIGORTA GIRISINI YAPIYOR VE SONRASI MALUM COCUKLR CALISAMIYORUM DEYINCE YAN GEL YAT...:KK69:
27 yaşında 5 çocuk mu???? Maşallah valla.İyiymiş.Benim 15 yıl bankada kafam gözüm patladı stresten,56 yaşında emekli olacağım.Adalete bak.

X