infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

var canm pln olmaz mı her gecen gün üzülüyorum temmzdan beri yok yine bebviş işe grdim kafam dağılsn diye Allh nasp ederse mayıs gbi ayrılcm işten ramazandan sonrda asılma yaptrmk istyrz nasippp tutar inşallah aşılamlrmz ve nasıl stresle basa cıkcz işe grdm kafam dağılır die ama hamile kalnları duynca yne strese giriyorum no stress halısn bnmde 2 merleğim düşünmedgm anda geldi ama malesf gttiler :KK43:(

Rabbim yine nasip eder inşallah canım 2 kayıp zor ama hamile kalıyorsun şükür böyle bakmak lazım..

Bende temmuzdan bu yana bekliyorum napalım bunları da görecek mişiz stres benimde en büyük derdim etrafımda herkes hamile ya da doğurdu valla inadına gibi

Peki düşüklerinin sebebi neymiş canım, ben hiç test yaptırmadım.. Pıhtılaşma testi yaptıracaktım geçti bu ay artık

bende olmuştum overtile ve yumurtam çatlamıştı ama hormonlarım biraz yüksekti hamilelik oluşmadı, bhcg yapmıştım pozitifti ama :) hamile değildim iğne etkisi işte
Adeti beklemek en iyisi de dayanamıyoruz işte :) hakkımızda hayırlısı artık

Rabbim yine nasip eder inşallah canım 2 kayıp zor ama hamile kalıyorsun şükür böyle bakmak lazım..

Bende temmuzdan bu yana bekliyorum napalım bunları da görecek mişiz stres benimde en büyük derdim etrafımda herkes hamile ya da doğurdu valla inadına gibi

Peki düşüklerinin sebebi neymiş canım, ben hiç test yaptırmadım.. Pıhtılaşma testi yaptıracaktım geçti bu ay artık
2. düşüktne sonra yaptrdım canm ve pıhtılaşmm varmış gttğim doktr hamile kalnca iğneye baslıcaz dedi devltte ki doktr önmsemdi hiç gecen ay bska doktra gttm asprin ve folikast basladı baklm nasip artık ..ama bni encok cevrm üzüyor aynen dediğin gbi herks hamile mübark 2.doğuranlar vs vs sabr ne diyim ki üzülüyorm hmde cok elimden geleni yapyrm takdr Allahın

2. düşüktne sonra yaptrdım canm ve pıhtılaşmm varmış gttğim doktr hamile kalnca iğneye baslıcaz dedi devltte ki doktr önmsemdi hiç gecen ay bska doktra gttm asprin ve folikast basladı baklm nasip artık ..ama bni encok cevrm üzüyor aynen dediğin gbi herks hamile mübark 2.doğuranlar vs vs sabr ne diyim ki üzülüyorm hmde cok elimden geleni yapyrm takdr Allahın
Aynı şeyler kuşuuumm maalesef, diliyle konuşamayanlar gözüyle konuşuyor ya da ben şizofren olmaya başlıyorum :KK48:

Bende yaptırcam en kısa sürede inşallah, folik asit içmem lazım hiç içmiyorum valla:oops: En azından problem tespit edilmiş, inşallah sorunsuz gebelikler yaşarsın canım dediğin gibi Rabbim isterse olur:KK51:

X