infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

:KK200:Stressss streesss yazan Eses07 Eses07 'im:KK200:

Ben tamam bıraktım artık,eşime bu konu kapansın dediğimde hamile kaldım inanmıyordum stres etkili diyenlere ama doğruymuş kızlar

Bunu bildiğim halde rahatlayamıyorum fakat.. Sebepsiz infertiliteda en büyük etken bu bence

Ama çözümle ilgili en ufak fikrim yok :KK51::KK12: Napcazzzzz kızlar :KK58: :confused:
Kesinlikle biri bizden stresi söküp almalı :KK70: :KK70: :p :p

Bat ne zaman? :KK71:
Adet değilse hamile misin :rolleyes:
Yok canım keşkeee :KK76: bat 27 aralık ta cuma catlatma iğnem yapıldı ovulasyon la takip ediyorum hep pozitif iğne etkisimi öyle yapıyor acaba yoksa iğneye rağmen yumurtlama olmadimi onun için soruyorum :KK66:

Ah canım tanıdın mı beni bilmiyorum ama ben hatırladım seni hamiştin kaybettin demek...

çok üzüldüm benimde başıma geldi aynısı burada 3-4 isim daha var yanılmaktan çekiniyorum ama onlar da kaybetmiş galiba bebeklerini

Bende eğer yaşasaydı...diye hesaplamaktan vazgeçemedim 6ay oldu tık yok.. Mart'ta aşılama yaptırmak istiyorum sen napcan var mı planın Hijyenik Hijyenik
var canm pln olmaz mı her gecen gün üzülüyorum temmzdan beri yok yine bebviş işe grdim kafam dağılsn diye Allh nasp ederse mayıs gbi ayrılcm işten ramazandan sonrda asılma yaptrmk istyrz nasippp tutar inşallah aşılamlrmz ve nasıl stresle basa cıkcz işe grdm kafam dağılır die ama hamile kalnları duynca yne strese giriyorum no stress halısn bnmde 2 merleğim düşünmedgm anda geldi ama malesf gttiler :KK43:(

kızlar size bişi soracağım, 9 aydır uğraşaıyorum ve benim hiç progesteron hormonum ölçülmedi, sizce ölçtürmeli miyim?

X