infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Yeni gördüm canım kusura bakma. 6 ay keçiboynuzu ve bal polen arı sütü karısımı uyguladi esim. Düzeldikten sonra 6 ay geçti bende 3 ay önce rahim filmi çektirdim. Hala birsey yok ama; (
Hayirlisi canim zamanini bekliyo demekki bebis insallah kisa surede kavusuruz...

Merhaba canım. Allah ım çok sınamadan inşallah bizde anne olabiliriz. Ben normal yolla deneyemiyorum bile sürekli ilaç hazırlığı yapmaktan. Ya kistim oluyor ya da geçen ayki yumurta toplama işleminde aşırı büyüme olmuş o yüzden bekliyorum ekimde birşey çıkmazsa transfer olacak inşallah güzel haberlerimizi alırız en yakın zamanda

Inşallah. .bende de klomen kist yapti ve bende miyon var..klomen miyonu büyüttü. .iki aşılama sonuç negatif olunca ara verdik

Yeni gördüm canım kusura bakma. 6 ay keçiboynuzu ve bal polen arı sütü karısımı uyguladi esim. Düzeldikten sonra 6 ay geçti bende 3 ay önce rahim filmi çektirdim. Hala birsey yok ama; (
canım keçiboynuzu kürüne dewam ediyo musun ? bıraksak bısey olur mu acaba eşim içemio artık

Arkdaslar dun yumurtalarim toplandi 8 tane bugun aradilar 7 tanesi dollenmis cuma gunu yada pazar transfer yapicaz dedi okadar korruyorumki buzmana kadar olumlu gitti insallah tutar
dua oku bol bol inşallah tututnur canım hayırlısı olsun sağlıkla

Ben klomen kullandim..bende kist yapti. .miyon vardi..onu büyüttü. .asiri kanama yapip kan degerlerimi düşürdu.nalet olasi ilac yuzunden adet düzensizliği basladi bende
geçmiş olsun canım...
sormak istediğim bişey var. klomeni sadece rahminde bişey olmayanlara mı veriyorlar acaba?

geçmiş olsun canım...
sormak istediğim bişey var. klomeni sadece rahminde bişey olmayanlara mı veriyorlar acaba?
Klomeni yumurta geliştirmek .yumurta sayisi artirmak cin veriliyor..Ama bazen yumurta yerine kist yapıyor ve miyom varsa büyütüyor. ..Ama bazi kadinlarda hic bir yan etki yapmıyor. .şans işi bana fayda yerine çok zarari oldu..tavsiye etmem. .femara isimli ilac var..doktorunuza onu sorun. .yan etki yapmiyor..daha iyi..

ben adetimin 3. günü hormon tahlili yaptırdım ve e2 hormonum yüksek çıktı, doktor kistin olabilir dedi ve bir de karından ultrasonla baktı, sağ tarafta 2,5 mm lik yeni bir oluşum var, bu durumda klomen veremem çünkü klomen için rahmin temiz olması gerekiyor dedi ama bildiğim kadarıyla klomen pko lulara da veriliyor, bu nasıl oluyor peki:?

Bazi doktorlarin umrunda degil..bunlar icin ne kadar problem okadar para demek..resmen imansiz bazilari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…