infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

esimde 31 yasında canm malesef ama kabul ederlermı bılemıorum canm skldı
Canım çift embriyoyla hamile kalma ihtimali yüksek diyorlar ama kimisinde de tutmayabiliyor ve tek embriyo ile hamile kalan arkadaşlarım da oldu hakkımızda hayırlısı inşallah.

Canım çift embriyoyla hamile kalma ihtimali yüksek diyorlar ama kimisinde de tutmayabiliyor ve tek embriyo ile hamile kalan arkadaşlarım da oldu hakkımızda hayırlısı inşallah.
insallah canim allah ol derde tek de olsa tutar ciftte tutmaz bizimkisi sadece sans artirmak temenni ve malesef ki korkularimiz alistigimiz icin olmayacagindan korkuyoruz ben hem umutlaniyorum dualarimin basindan kalkmiyorm bir taraftandan bosver ya uzuleceksin diyorum

Evet canım benim Allah ol derse olacak ben de dualara sığındım ama boşluğa düştüğüm anlar da olabiliyor Allah hepimize sabır versin

Evet canım benim Allah ol derse olacak ben de dualara sığındım ama boşluğa düştüğüm anlar da olabiliyor Allah hepimize sabır versin
evet bende dua okuyorum tefrıcıye basladım ama bıtıremıyorum ıçım sıkılıyo olmuycak dıye sureklı yasın 82.ayet okuyorum ınsallahh guzel haberler duyalım

evet bende dua okuyorum tefrıcıye basladım ama bıtıremıyorum ıçım sıkılıyo olmuycak dıye sureklı yasın 82.ayet okuyorum ınsallahh guzel haberler duyalım
Allah kabul etsin arkadaşım. Ben de meryem süresini ve enbiya süresinin 87 88 89. Ayetlerini okuyorum. Okurken daha da düşüncelere daldığım için aynen bende de sıkıntı yapıyor Allahın gücüne gitmesin Amin güzel haberleri alalım biran evvel inşallah

Bunalıyorum bazen işin içinden çıkamıyorum kızlar

Merhaba. .ben de cok bunaliyorum..Bazilari nasil böyle kolay hamile kalıyor anlamadim..uygulama tekniği mi farklı acaba. ? Bütün arkadaşların cocuklari var..korunmasam hemen hamile kalıyor um diyorlar..icim icimi yiyor. ..Yarabbim bizede anne olmayi hayirlisiyla nasip et...Her ay kırmızı görmekten bunaldim artik. .Arkadaşların cocuklari boyu kadar oldu.Daha biz birinciyi yapamadik...2 aşılama da negatif

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…