infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Çok sağol canım 3 sağda bi tanede solda inşAllah güzel haberlerle geliriz buraya yazarız ❤️❤️Sizin kaç yum oluştu gonal f mi kullandız
Evet cnm gonal f kullandik bizim de dört dedi doktor ama arkadan da gelen yumurtalar var dedi. Benim korkum spermi onbirde verdik doktor sezaryana girdi bir bucuk da geldi bir bucukta yapti aşılamayi netten baktik en gec bir saat icerisinde asilamanin yapilmasi gerek diye yaziyordu. İnşallah bisey olmamıştır :KK17:

Evet cnm gonal f kullandik bizim de dört dedi doktor ama arkadan da gelen yumurtalar var dedi. Benim korkum spermi onbirde verdik doktor sezaryana girdi bir bucuk da geldi bir bucukta yapti aşılamayi netten baktik en gec bir saat icerisinde asilamanin yapilmasi gerek diye yaziyordu. İnşallah bisey olmamıştır :KK17:
inş olmamıştır canım bizede 2 saatte anca çıkar dedi çünkü üç buçukta aşılamam bi buçukta test vercek eşim

Gonal f 75 ml kullandım 7 gün bu gece çatlatma iğnemidr vurdum siz kaç doz kullandınız iğnenizi zeynepce90 zeynepce90
Ben 7 gun 150 kullandim canım sonra doktor 2 günde 75 kullan dedi öyle yaptim 11 gunun gecesinde yani bu geçtiğimiz cumartesi gece 12 de catlatma ignemi vurdum pazartesi de asilamami oldum ben ilk asiamam da da 150 vuruldum canım

inş olmamıştır canım bizede 2 saatte anca çıkar dedi çünkü üç buçukta aşılamam bi buçukta test vercek eşim
Walla hemşire ablaya dedik spermlere bişey olur mu diye olmaz dedi inşallah olmamistir . Bi de benim bu asilamam çok agrili oldu canım ya senin kaçınci aşılaman

kızlar günaydın rabbim hepinizeeee sağlıklı evlat nasip etsin inşallah hayırlı zamanda hepinize dua ediyorum bugün akşam bebeğin kalp atışı içiin gideceğiz nolur dua edin duyabilelim canlanmış olsun stresliyim inşallah rabbim herkese isteyen herkese nasip eder

canım dualarım seninle inşallah duyarsın kalp atışlarını..bende daha duymadım dr 3 aydan önce dinletmiyorum zararlı dedi..az önce geldim dr dan büyüyor minikler:KK48:

düzelttim msj ı ama benden hızlı çıktın canım maşallah:))) yok 3 ay olmadan dinletmiyorum dedi zararlı dedi bende üstelemedim hepsi büyüyor ama biri 0,677 cm biri 0.640 cnm biri 0.630 cm bunlar 6 hafta 3 günlük biri de 0.845 cm 6 hafta 5 günlük:KK48:

düzelttim msj ı ama benden hızlı çıktın canım maşallah:))) yok 3 ay olmadan dinletmiyorum dedi zararlı dedi bende üstelemedim hepsi büyüyor ama biri 0,677 cm biri 0.640 cnm biri 0.630 cm bunlar 6 hafta 3 günlük biri de 0.845 cm 6 hafta 5 günlük:KK48:
biri atak yapmış büyükleri olarak:KK70: maşşallah kzuulara stres korku heyecan karma karışığım ben dualarınız eksik etmeyin

biri atak yapmış büyükleri olarak:KK70: maşşallah kzuulara stres korku heyecan karma karışığım ben dualarınız eksik etmeyin
he canım maşallah hepsi sağlıklı olsunlar tek duam..korkma canım her şey yolunda olacak Allahın izniyle hiç merak etme ben inanıyorum dualarım da seninle..rabbim hakkında hayırlısı ne ise onu nasip etsin.

X