infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

iyi geceler kızlar. klomen ve çatlatma iğnesi kullanırken yazmışstım buraya. 6 ay kadar kullandım olmadı dr gonal f e geçelim dedi. ben de aşılama yapsak dedim tamam dedi. ancak kistim vardı biraz beklememiz gerek boş geçecez bu ayı dedi. neyse o arada tatil oldu biz şehir dışın gittik adet olunca aşılamaya başlayacaktık. normalde tatil dönüşü adet olmam gerekiodu. 18 gün geçti ben umudum olmadığı için tahlile gitmiyordum. pko luyum o yüzden hep gecikiyor zaten. eşimin ısrarıyla gittik beta hcg 7014 çıktı. o kadar sevindik ki. değer de böyle yüksek olunca kesin dedik. sonra haftasonu olduğu için acile gittik kadın doğuma anlattık. baktı 10 gün sonra kalp atışı için gelin dedi. neyse uzatmayayım 1 ay git gel yaptık ama bi türlü istenen şeyler olmadı. bebek gelişmedi :KK43: ağustosun 26 sında kürtaj oldum :KK43: çok çok kötü bi deneyimdi. şimdi de 9 unda randevum var. muhtemelen dr 3 ay falan ara diyecek :KK43: çok mutsuzum çok. bi de gonal f rapor çıkarmıştık ama kistti gebelik kürtajdı derken zaman geçti alamadık. bu raporlar ne kadar geçerli biliyor musunuz?
Geçmiş olsun canım : ( (

Esescim 9eylü eklermisin beni hayat gene bana kırmızı kartini çekti :KK61:cuma günü randevum var tetrar klomen vericek kesin:cry:

:nazar::emir_bebek: Bismilllahirrahmanirrahimmm :nazar::emir_bebek:
ALLAHım ! Bu Mübarek Cuma; Günü Hürmetine,
Bizi Sevdiğin Kullar arasına kat ..
Bizi Çok Sabreden,Çok Şükreden Kullarından eyle ..
Ömrümüz Sevdiğin,Razı olacağın işlerle;amellerle Geçsin ..
Sıhhat ve Afiyette Daim Eyle ..
Sevdiklerimizi Bize Bağışla ...
Bizlere hayırlı evlat nasip eyle ...

:KK68::KK68::KK68: Aminnnnnn :KK68::KK68::KK68:

:KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73:

___________İnşallah bu ay hamiş kalırız emiii____________

İsim **************** bat ********************** durum

1.)nrycck25 ***** :rolleyes: ******* ilk 1. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
2).hayyee ****** :rolleyes: ******* 2.hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
3.)Brownim ******* :rolleyes: ******* 3. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
4.) isyaann ******:rolleyes: ******* 4. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
5.)edebineedebine **** :rolleyes: **** 5. hamisimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
6.) hatibiiii ********:rolleyes: ******* 6. hamisimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
7.)CrystalDoll ****** :rolleyes:******* 7.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
8.)sadiye20 ******* :rolleyes: ******* 8.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
9.) blackcinder ******:rolleyes: ******* 9.hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
10.) 33meleğim 33******:rolleyes: **** 10.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
11.) volimm *********:rolleyes:******** 11.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
12.)hicran4242 ****** :rolleyes: ****** 12.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
13.) liili 88 ****** :rolleyes: ********** 13.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
14.) pınar45 ******* :rolleyes: ********* 14.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
15.)sewda 22 ****** :rolleyes: ******** 15 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
16.) nurdamla ****** :rolleyes: ******** 16 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
17.) spawns ****** :rolleyes: *********** 17 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
18 )scarfaceislove ****:rolleyes: ********* 18 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
19) vitae *********:rolleyes: ************* 19. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
20)benimaskpastam ***:rolleyes: ******** 20. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
21) haddibe ********* :rolleyes:*********** 21.hamisimiz :KK9: :nazar::emir_bebek:
22)amasias ******* :rolleyes: ************ 22.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
23)nurbanuu *********** :rolleyes: ******** 23.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
24) ikkese *********** :rolleyes: ********** 24.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
25)angelandsure ******** :rolleyes: ** ***** 25. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
26)hafizekbr ********** :rolleyes: ********* 26. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
27)beyazzambak94******* :rolleyes: ***** 27. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
28)nea **************** :rolleyes: ****** 28. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
29)zeynepcicek ********* :rolleyes: ******** 29. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
30)bitirim *********** :rolleyes:*********** 30. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
31)sykapusuz ******* :rolleyes: ********* 31. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
32)yasy ************* :rolleyes: ********* 32. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

33)missaqua ********** :rolleyes: ******** 33. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
34)blutufe ********** :rolleyes: ********** 34. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
35)sm34 ********** :rolleyes: ********** 35. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

36)vigoroso ********** :rolleyes:******* 36. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
37)istanbulunsultani
**** :rolleyes:****** 37. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
38)0611GNC *********** :rolleyes:******* 38. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
39)mezig_34 ******** :rolleyes: ********** 39. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
40) hijyenik ********* :rolleyes: *********** 40. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
41) ECEM8736 ********* :rolleyes: ********* 41. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

42)FairyTale61 ******** :rolleyes: ********* 42. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

43)sndz ******** :rolleyes: ********* 43. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

MK128 *********** :KK39: ********* 10 eylül beklemede :KK68:

nihal3575 ******** :KK39:********** 14 Eylül beklemede:KK68:

Enfal97 ********* :KK39: ************ 22 eylül beklemede:KK68:
zeynepce90 ********* :KK39: ************ 22 eylül beklemede:KK68:
Eses07 *********** :KK39: ********* 5 ekim beklemede :KK68:
mucize istiyorum ******* :KK39: ******* 9 ekim beklemede:KK68:

Semus06 ************ :KK39: ********* umutla beklemede :KK68:

:KK37: inşallahh listemiz uğurlu gelir ..:nazar::emir_bebek::anneadayı:En Büyük TÜRKİYE
bu ay hamiş kalırız listemize eklenmek isteyenler mesaj atabilir:KK31:

aylar ayları kovalıyor ama maalesef hala hamile kalamadım 1.5 yıl oldu ama bir kere bile olsa hamile kalamadım,Allahın takdiri dicek bişey yok...yılmadım gittim bugün eşime arı sütü poleni aldım diğer yandan keçi boynuzu suyu yapıyorum bilemiyorum zaman ne göstercek,rahim filmi çektircem kısa zamanda bakalım olmadı aşılama diyorum artık Rabbim sen herşeyin en güzelini bilirsin ama ne olursun evlat hasreti çekenlerin dularını kabul et ne olur....

aylar ayları kovalıyor ama maalesef hala hamile kalamadım 1.5 yıl oldu ama bir kere bile olsa hamile kalamadım,Allahın takdiri dicek bişey yok...yılmadım gittim bugün eşime arı sütü poleni aldım diğer yandan keçi boynuzu suyu yapıyorum bilemiyorum zaman ne göstercek,rahim filmi çektircem kısa zamanda bakalım olmadı aşılama diyorum artık Rabbim sen herşeyin en güzelini bilirsin ama ne olursun evlat hasreti çekenlerin dularını kabul et ne olur....
Amiiiinnnn İnşallah : (

selam kızlar ben geldim:KK28::KK24::KK24: napıyosunuz esesim beni listede göremedim unuttun galiba beni :KK12::KK12:cuma günü aşılamam olacak nolur dua edin olsun inşAllahh bu seferde :KK68::KK68::KK68::anneadayı::anneadayı::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar günaydın rabbim hepinizeeee sağlıklı evlat nasip etsin inşallah hayırlı zamanda hepinize dua ediyorum bugün akşam bebeğin kalp atışı içiin gideceğiz nolur dua edin duyabilelim canlanmış olsun stresliyim inşallah rabbim herkese isteyen herkese nasip eder

kızlar günaydın rabbim hepinizeeee sağlıklı evlat nasip etsin inşallah hayırlı zamanda hepinize dua ediyorum bugün akşam bebeğin kalp atışı içiin gideceğiz nolur dua edin duyabilelim canlanmış olsun stresliyim inşallah rabbim herkese isteyen herkese nasip eder
Amin inşallah canım benim ♡

X