infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

öyle kıscem haklısın çok teşekkür ederim desteğin için bugün 14 test yapmaya korkuyorum ilk negatifi görünce çok umutluydum RABBİM ol desin olsun herşeye ağlıyorum salak gibi

günaydın kızlar ya birşey sorcam ben 25 temmuzda 8 gün gecikmeli adet olmuştum dünden beri lekelenme seklinde bazen biraz daha fazla kanamam oluyor daha 16. gün falan bugün bi önceki geciktiği için mi şimdi erken geldi bu gögüslerimde acıyor anlamadım dr a izinliymiş 1 eylüle kadar off napsam ben

öyle kıscem haklısın çok teşekkür ederim desteğin için bugün 14 test yapmaya korkuyorum ilk negatifi görünce çok umutluydum RABBİM ol desin olsun herşeye ağlıyorum salak gibi
salak gibi değil kuzucum yıprandığın için artık olmasını istediğin için. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun z0r gerçekten ama ben umutluyum senden bu ay

Canım adetin mi 16 günü kız belki Yerleşme kanamasıdır dikkat et başka bi doktora görün kendi doktorun gelene kadar

Predictor erken gebelik Yaptım negatif ( telefonda Yazdığım için yanlış yazmışım )

Çıldırmama az kaldı adet olamadım prensiptir erken gebelik testi aldım 4 tane arka arkaya Yaptım dünden beri . Çizgi falan yok
Çıldırmama az kaldı adet olamadım prensiptir erken gebelik testi aldım 4 tane arka arkaya Yaptım dünden beri . Çizgi falan yok
Off Rabbim bize yardım et biran önce meleklerimiz gelsin

Esracım yeni bat 14 Eylül erken adet oldum 2 gün önce geldi

Bitanem bende dün adet oldum 13 Ağustos 10 Eylül'de olucam bidahaki ay

Tamam 10 Eylül ekliyorum ..

Test yap canım :)

Kırmızılar bizi rahat bırakın gelmeyin ya fazla degil sadece 9 ay

Eses canm 12 eylül yeni bat eklersen sevinirim

12 eylül ekliyorum canım ♡♡

biraz unutsalar kırmızılar bizi . 9 ay bize bulaşmasınlar ya tuvalete gidemiyorum korkumdan

Offf bu psikoloji

salak gibi değil kuzucum yıprandığın için artık olmasını istediğin için. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun z0r gerçekten ama ben umutluyum senden bu ay

Yasy nasıl gidiyor hayat annişim :)

evet 25 temmuzda oldum ilk gün 25 temmuzdu sayınca 16. gün yine oldum ya şaka gibi yerlesme değil eminim de neden böyle oldu

:/

Predictor erken gebelik Yaptım negatif ( telefonda Yazdığım için yanlış yazmışım )

Hep bi umut sonrası hüsran

Esracım yeni bat 14 Eylül erken adet oldum 2 gün önce geldi

14 Eylül ekliyorum

Aaa ben nerdeyim

Nasıl :/
Bat ne zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…