infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Tamam 10 Eylül ekliyorum ..

Test yap canım :)

:KK43: :KK43:

12 eylül ekliyorum canım ♡♡

Offf bu psikoloji:KK43:

Yasy nasıl gidiyor hayat annişim :)

:/

:KK43:

14 Eylül ekliyorum

Nasıl :/
Bat ne zaman
Normalde vardm esesim bayadr girmiyom sadece okuyup çıkıyom normalde vardım ama yokum bi daha baktm hatta

Tamam 10 Eylül ekliyorum ..

Test yap canım :)

:KK43: :KK43:

12 eylül ekliyorum canım ♡♡

Offf bu psikoloji:KK43:

Yasy nasıl gidiyor hayat annişim :)

:KK43:

14 Eylül ekliyorum

Nasıl :/
Bat ne zaman
Selam cnm fena değil iyi diyelim iyi olsun. Cuma azcık sancı ve lekelenmem oldi 1 gece yatirdilar hastanede çıktık şükür ama doktor dikkat et kendine yorma dedi idare ediyoruz işte kuzucum. Sen neler yapıyorsun nasıl gidiyor? :KK19:

Selam cnm fena değil iyi diyelim iyi olsun. Cuma azcık sancı ve lekelenmem oldi 1 gece yatirdilar hastanede çıktık şükür ama doktor dikkat et kendine yorma dedi idare ediyoruz işte kuzucum. Sen neler yapıyorsun nasıl gidiyor? :KK19:
Hayirli olsun nasil hamile kaldiniz banada yardim edin nolur

Iyiyim canım çok sükür hafta hafta gün gün ilerliyoruz iste. 14 haftalık olduk. Sen nasılsın? Var mı bir gelişme? Geçen burda okudum ama yazamadim. Nihal kızıyordu sana doktoru ihmal ediyorsun diye. Tekrar gitmeye karar verdin mı?
Hayirli olsun sizede nasil hamile kaldiniz banada yardim edin nolur

Hayirli olsun sizede nasil hamile kaldiniz banada yardim edin nolur

Sağol canım, Allah razı olsun. Allah sana da en kısa zamanda hayirlisiyla hamileliği nasip etsin. Canım bende bilmiyorum. Bizde bi 8-9 ay sürdü. Doktora gitmeyi hic ihmal etmedim, ki herkes 1 sene olmaması normal diyordu. Eşim de test yaptırdı. En son hormon testinde prolaktin yüksek çıktı. Ona karsi hap kullandım. Süt hormonu yüksekti yani. Kullandığım ay hamile kaldım. Ama şunu da ekliyim. Hamile kaldığım ay en rahat oldugum ay dı. O ay aşırı düşünmedim, üzülmemeye karar vermiştim ama tabi tam olarak kafamdan atamadım. Artık haplardan mı yoksa su dedikleri kafa rahatlığından mı bilmiyorum. Nasip herşey. Ama pozitif ol, vücudun pozitif enerjiyi hissetsin. Maneviyat cok önemli.

Allahım dualarımızı kabul Eyle. .
IMG-20150818-WA0017-1.jpg

X