infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Canm yanlış olma ihtimali yüksek..Benimde amh değeri devlette yüksek çıkıyor Biruni özelde düşük çıkıyor ultrasonda görünen yumurtalara göre düşük ama devlettekl sonuçlar sanırım yüksek çıkıyor nedense

Sana soruyor demek doktor . Cok ilgincler ya resmen özele zorla yolluyorlar bizi. devlette esime sürekli normal yolla olur acele etmeyin diyor göderiyor 4 yıllık evliyim arkadaslar size soruyorum daha bunu acelesimi kalmıs ....
Yuh yani daha acelesi mi kalmış..Bizede acele etmeyin dediler eşim tahlil yaptırdı 20 milyon sperm total..Yani doktora kalsa bekle..Kardeşim desene siz bütün tahlilleri yaptırın herşey normalse bekleyin.Onlara kalsa bekle yani onun mu canı yanacak??

Ben 25 eşim 27 Yaşında 4 yıllık evliyiz hala acele etmeyin diyor doktor . 10 yıl falan mı bekleyelim şaka gibi !!!
Yaşa bakmıyor malesef ben tedaviye başladığımda amh normaldi şimdi 8 ay sonra yarıya düştü hızla düşüyor ben tedaviye başlamasam..Asla bilemeyecektim..Size tavsiye tüm tahlillerinizi yaptırın ona göre bekleyin..

Ben yaptırdım bütün tahlilleri herşey normal adet normal yumurta normal çatlama normal.gel Gör ki aşılama tutmadı elimin 18 milyon ama yıkandıktan sonra 11 Milyon sperm kaldı . 4 yıllık evli birine acelenizden patladınız mı diyorlar . Bide benim doktorum bugüne kadar durdun şimdi acele ediyorsun dedi çok bozuldum . Ben durmadım bugüne kadar ama elimden bişey gelmedi eşimi ikna edemedim . Eşim hep olur dedi oyaladı beni .

kızlar günaydın annemler bir tarif verdi bi tandık da hamile kalamıyormuş yapmışlar şlk ay hamile kalmıs birine tavsiye etmişler o da 2. ayda hamile kalmıs bende deneyeceğim adetin ilk günü başlanıyor fayda ederse sizlerde de paylaşmak isterim şimdide yazarım ama olası bi yan etkisi vs olur diuye hemen yazmak istemedim

Yaz yaz arkadaşım bizimde kafamıza yatarsa bizde uygularız .yan etkisi olmaz doğal ürünlerin

Yaz yaz arkadaşım bizimde kafamıza yatarsa bizde uygularız .yan etkisi olmaz doğal ürünlerin
şimdi şöyle 2 litre su da a1 kg arpa kaynatılacak ayrı bi tencerede de 2 litre suda nöbet şerbeti kaynatılacak ikside 1 litreye düşene kadar kaynayacak sonra süzülüp karıştırılacak kadınlar için kuvvet macunu da alınacak adetin ilk gününden itibaren 28 gün boyunca bu sudan sabah aç karnına yarım çay bardağından biraz fazla tüketilecek erkek de çakşır kökü suyu alacak içecek

Nöbet şerbeti ne bitanem ? Ben ilk defa duyuyorum bide çakşır Kökü aktardamı satılır ?

ikisi de aktarda var canım bende ilk defa duydum nöbet şerbeti dedim verdi aktar çakşır suyu da satılıyor şişede hazır
Teşekkür ederim canım , bende kendin yaptın sandım şerbeti :) inşAllah Allah faydasını gösterir sana

Merhaba kızlar. .

Batları geçenler yeni batları yazarlarsa listeyi düzenlerim . .

Benim bugün bitti canım bu ayda olmadı
Yeni bat 31ağustos eklersen sevinirim :)
Pazartesi ilk defa jinekoloğa gidicem çok korkuyorum ama herşey bebeğim için inşallah kötü bişey çıkmaz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…