infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

işe gitmeden olacak Nihalimmm :) hatırla benim hamiş kaldığım ayı :KK76: işe gitmeden yaptıydık da yatamayıp kalkmıştım üstüne bide çişimi yapmıştım ahahaha :KK45::KK22::emir_bebek: bu ay bencee oldu bu iş Rabbimin izniyle inşaallahhh :KK15::KK71:
Evet doğru diyon kıscemmmmm
Olucak inşallah dua edin annelerin Duası kabul olur ay hala inanamıyorum ilk defa 21 mm oldu hep 18 de kalıyorduk oda sadece 2 kere tepki vermişti 5 Klomende olucak inşallah bu ay :KK76:

Evet doğru diyon kıscemmmmm
Olucak inşallah dua edin annelerin Duası kabul olur ay hala inanamıyorum ilk defa 21 mm oldu hep 18 de kalıyorduk oda sadece 2 kere tepki vermişti 5 Klomende olucak inşallah bu ay :KK76:
evvett ama serephone bence etkili geldi. hep klomendi ya kuzum bu ilaç farklı olduğu için bünyeni güzelce kandırdı ve şükürler olsun bak yumoooş yumooş olduu :KK70: tavukları pişirr kocişlede işi pişiiirr :) sabahlar olmasınn :KK49::oops: ahahha bak tadını çıkara çıkara yapp bebiş gelicekk bebiiiişş :anneadayı::emir_bebek::KK200::nazar:

evvett ama serephone bence etkili geldi. hep klomendi ya kuzum bu ilaç farklı olduğu için bünyeni güzelce kandırdı ve şükürler olsun bak yumoooş yumooş olduu :KK70: tavukları pişirr kocişlede işi pişiiirr :) sabahlar olmasınn :KK49::oops: ahahha bak tadını çıkara çıkara yapp bebiş gelicekk bebiiiişş :anneadayı::emir_bebek::KK200::nazar:
o_O:oops::KK22::KK35::-):confused:

İnşallah bidenemmm :KK60:

Kûn Fe Yekûn.

' Ol der ve olur! '.
..Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur.
Azametinin tescilidir, satırlar kırılır, dökülür...

Kun...Sözün başladığı yerdir! Kalbimden geçenlerin kağıda vurduğu, kalemimin lafzın haykırışa başladığı yerdir.
' Ol der ve olur! ' ya her şey...Kelamıma 'ol' dediği yerdir...

Bütün yasakların yasak olduğu, lafzının kelimelere büründüğü, her şeyin O'nun olduğu yerdir Kun! 'Olma'nın sorumluluğunu taşımaya başladığım an...Var oluşumun sebeb-i ziyaretini tefekkür ettiğim zamandır...Ve uçsuz
bucaksız düşüncelerimi dizginleyemeye çalıştığım, gözümün yaşını kelamımla sildiğim, semanın güzelliğinde O'nu fark
edip de korkumu dindirdiğim yerdir Kun

' Ol der ve olur! ' ya, gem vurulamayan hissiyatın yaratılışı da vuku bulur! Kun...O'nun 'ol' busesi...Hazin namelerini
arza indirdiği vakit yaşlarımla yanaklarımdan öptüğü busesi...Benim yerimdir...Evvelim, ahirim, ezelim, ebedimdir...

Kun!...

X