infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Evet kuzum benim Ballı süt iç iyi gelir bide kaynamış ılımış sıcak suya bi yemek kaşığı bal koy üzerinede tarçın serp yasy tarifi kesin çözümdür heee :KK50::KK19:
Yerler sizi yerler ballı tarçınlı çörekleeerr napiyorsunuz güzellikler :KK19::KK19: aman diyiiim bu havalar fena çarpıyor bayramdan önce bi grip oldum yenice geçer gibi geçmedi ilaç alamadigim için. Ama bol ıhlamur ılık balli limonlu tarçınlı su derde deva rahatlatır bebiklerimm :KK36::KK36:

MRB NIHOS
KACINCI KATTA OTURUYON???
KORKMA KIIIIZZ BEN VARIM YAA:KK54::KK28::KK25::KK39:
UYKUM GELMIYOR MORALIM BOZUK
ADET YAKLASTI SANCIM COOOKKK...
SOHBET EDELIM TATLUM
3 katta kıscem sızmışım
Ah kıyamam sana belkide bebiştir bidenem bende hastaneye gidiyorum bugün inşallah büyümüştür yum kocişde gecede nasıl çalışma olcak bilmem:KK45:

3 katta kıscem sızmışım
Ah kıyamam sana belkide bebiştir bidenem bende hastaneye gidiyorum bugün inşallah büyümüştür yum kocişde gecede nasıl çalışma olcak bilmem:KK45:
canım hgs nasıl oluo acı veriyo mu bide ben 1 düşük yaptım tüpler tıkalı olsa hiç tutmazdı deil mi

canım hgs nasıl oluo acı veriyo mu bide ben 1 düşük yaptım tüpler tıkalı olsa hiç tutmazdı deil mi
Evet bitanem benimde bi düşüğüm var anesteziyi oldum ben h bişey hissetmedim....
bi zamanı var gelecek bebişlerimiz dua eder dua beklerim :KK68:

3 katta kıscem sızmışım
işe gitmeden olacak Nihalimmm :) hatırla benim hamiş kaldığım ayı :KK76: işe gitmeden yaptıydık da yatamayıp kalkmıştım üstüne bide çişimi yapmıştım ahahaha :KK45::KK22::emir_bebek: bu ay bencee oldu bu iş Rabbimin izniyle inşaallahhh :KK15::KK71:

X