infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Amin inşallah kısçem ♡

dayanamadm test yaptm yıne gelmeyınce adet çok hafıf sılık hayalet gıbı bı cızgı çıktı yıne yanıltıyo benı sanırım keske test yapmasak dayanabılsek

adetıne kaç gün var cnm..bende ılk yaptıgımda hafıf sılık vardı zor goruluyordu sonra her gecen gun koyulaştı..inşallah bebbiş vardır

adetıne kaç gün var cnm..bende ılk yaptıgımda hafıf sılık vardı zor goruluyordu sonra her gecen gun koyulaştı..inşallah bebbiş vardır
normalde yarın olmam gerekıyor 3gundur damla seklınde pembe kan gıbı bırsey gelıyor bıraz once yıne geldı ama adet gıbı degıl normalde oyle geldıgı zaman çoktan adet olmam gerekırdı ıyıce korkmaya basladım bebek olsaydı ıdrarda pozıtıf çıkardı dıye dusunuyorum ama ılk defa boyle oluo

Rabbim bu iftar saatinde dualarımızı, oruçlarımızı kabul etsin inşallah ..

Ca
dayanamadm test yaptm yıne gelmeyınce adet çok hafıf sılık hayalet gıbı bı cızgı çıktı yıne yanıltıyo benı sanırım keske test yapmasak dayanabılsek
Canim aldirma hayalet cizgiye bendede cikti 3 testte birden hayal kirikligina uradim gunun gecince yap...

Benim içinde öyle ve insanların bu haberi içtenlikle karşılayacaklarında bilmek çok güzel.

Aybek Canim. Ben 3 hafta önce ögrendim 9 ay sonunda hamıle olduğumu. Ama o kadar iyi bilirim olmadığı ayların Acısını. Buraya hemen yazarım demiştim ama yapamadım. Sonunda umut olsun dedim.. Bu yolda pes etmek yok!! Umut Herşeyin başı.

ewet canım malesef ileri hareket % 5 çıktı ama dr yavas dogrusal hareket onu tamamlar dedi ama a+b=41 yapıo bizim 50 olmalıymış dr normal olur dedi ama yok daha bebişim 10 ay oldu

Eğer doktorun normal olur dediyse belki gerçekten zamana kalmış birşeydir. Birde şöyle düşün, sorun spermlerdeyse ilerde tedavi yapılsa Erkeğin sadece bir spermi yetiyor ve bu doktorlar için çok basit birşeydir. Senin bütün testlerin yapıldı mı?

Güle güle büyüt bebeğini inşallah. .

Ewet canm iki dr gittik ikiside oyle dedi coook sukrediorm tabiki bu sonucada daha kotusu olabilirdi insallah bigun gelir bebisim ... ewet canim yapildi bende problem yok cok sukur adetlrm duzenli zaten insallah Allahm ol der ve olur artik coook mutsuzm cunku dayanamiorm artik

İnşallah bigün evlatlarimizi kucağımıza alırız. .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…