infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

sağol bitanemmmmm evet inanarak başlıyorum bugun verdim testlerimi prolaktine de baktırdım sonucların bi kısmı yarın çıkıyomus o yüzden hepsini yarın öglen alcam snra dogru izmirrrr inşallah hersey güzel olur kıscemmm

çok bekledik düşükten sonra benim 8 ay oldu 2 kere daha klomen kullandım ama olmadı 1 ay ara verdim şimdi tekrar başlıyoruz testler tekrarlancak kocişinde benimde... yeni bi yol inşallah hakkımızda hayırlı olur bi an önce RABBİM OL DESİN VE OLSUN"KÜNFEYEKÜN" çok yorulduk çok yıprandık artık mutlu bitsin bu hikayenin sonu...

inşallah düşmüştür de bian önce başlarsın kuzumm inşallah tedavimiz ikimiz içinde hayırlı olur sakın stres yapma sakin ol güçlü ol ki tüp bebek süreci iyi gecsin zor bi sürec bitanem RABBİM seninle olsun birsenimmmm

ne zaferinden bahsediyorsun
sen savaşla aşkı karıştırmışsın
çık o karanlıktan siperinden
sen beni hep
düşman var saymışsınn

sen rekabet iste
ben buna bayılırım
kadının gücünü hafife alma
erkeklik gururun vardır sanınırım
perişan olup zor durumda kalma

istersen bana ukala mukala de
el üstünde tutulmazsam, hep el kalırım
"prensesler" gibiydim ben baba evinde
özgürlüğüme gölgeyi hakaret sanırım

ahahahahahahahaahhahahahahahahha koptukkkk

sizde sorun ne canım

sizde sorun ne canım
pco canım.. eşimde sıkıntı yok şükür
klomen catlatma iğneleri
bütün testlerim yapıldı a dan z ye
bi hsg yapılmadı onuda cektircem adet olmayı bekliyorum bir düşüğüm var 2 yıldır bekliyorum
peki sende sorun ne tatlım

Kzlar klomen sizde kaç gün sancı yapıyor
tatlım kullanmaya basladıktan ve adet olana kadar devam ediyo sürekli bi adet agrısı gibi demi
ağrı yapıyosa yumoşlar büyüyo demektir meraklancak bişi yok sen kullanmaya mı başladın klomeni

tatlım kullanmaya basladıktan ve adet olana kadar devam ediyo sürekli bi adet agrısı gibi demi
ağrı yapıyosa yumoşlar büyüyo demektir meraklancak bişi yok sen kullanmaya mı başladın klomeni
Bnm bu 3. Tur klomen ama ilk defa bu kdr ağrı yaptı. Hsg den sonra ilk kullanışım cnm ondan mı bu kdr sancım oldu bilmiyorum.

Bnm bu 3. Tur klomen ama ilk defa bu kdr ağrı yaptı. Hsg den sonra ilk kullanışım cnm ondan mı bu kdr sancım oldu bilmiyorum.
evet olabilir canım adetin kacıncı gündesin
ve ilacın kacıncı günündesin

rahim filmi çok mu zor ben çok korkuyorum yaa
Ben vajinal muanyede bile cok zirlanan biri olduğum icin düşük doz narkozla yaptılar. Doktorun gelip gittiğini, acısını htrlıyorum tamamen uyutmadılar yani. Kendine güveniyosan narkozsuz yaptr. Doktorum beni iyi tanıdığı için hiç teklif dahi etmedi diğerini

En kisa zamanda kavusuruz canim insallah benim esimde ileri hareket sorunu var bizimde iki yil oldu....

çok agrılı oluyo diyolar ben vajinal ultrasonu bile yaprken korkuyorum o masaya çıkamıyorum ama mecbur yapıyorum.. adetlerim çok agrılı gecer hep ağlarım şimdi bide hsg çok ağrılı oluyo diyolar çok tırsıyorum
anestezi yada anestesiz ne farkı var acaba canlı olunca dahamı iyi çekiliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…