infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

BEN 2 KEZ ASILAMA YAPTIRDIM CNM HSG DEN DAHA KOLAY GECIYOR.HIC KORKULACAK BISEY YOK.
BIDE TABI ONCESINDE ADETIN IKINCI GUNUNDEN ITIBAREN YUMURTA TAKIBI ILAC VE IGNE KULLANICAKSIN.YUMURTALARIN OLUSUMUNA GORE DOKTORUN DOZLARI AYARLAR.3 ER GUN ARAYLA TAKIBE GIDILIYOR VE 10 GUN SONUNDA ASILAMA YAPILIYOR.15 GUN SONRADA SONUC BELLI OLUYOR.BEKLEMEK ZOR AMA HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN RAHAT OL CNM.

Son düzenleme:
İnşallah güzel haberlerini alırız tatlım

inşallah canım. inşallah isteyen herkes evladını sağlıkla huzurla kucağına alır.

teşekkür ederim cevabın için canım.
hsg gibi olacak diye çok korkmuştum rahatlattınız beni hepiniz çok saolun.
hsg de hem canım yandı hem çok korktum yine aynı şeyler mi olacak diye çekindim açıkçası.
gerçekten çok sıkıntılı işlermiş bunlar insanın ruhunu yıpratıyor.

Cuma Günü” Ya ALLAH ” zikri ile dua edin

Cuma günü “1000″ defa “Ya ALLAH”(c.c) zikri ile isteklerinize kavuşabilirsiniz.

Cuma günü” YA ALLAH” zikri ile Allah’ın evliya kulları arasına girebilirsiniz.

Cuma günü “100″ defa Salavat okuyun

Cuma günü “La ilahe illlahü melikül Hakkul Mübin” 100 defa okuyun Rızık için,200 defa her hangi bir niyetiniz için

Cuma Günü Duaların Kabulü İçin Zikirler
Cuma Günü “YA VALİ” esmasını (1000) defa okuyan her işinde kolaylık görür.

Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.

Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.

Cuma gecesi “YA DARR” Esmasını (100) kere çekerse,düşmüş olduğu dretten kurtulur.Fakir ve düşkün kimseler buna devam etseler çok faydasını görürler.

Cuma namazından sonra 100 defa” YA GAFUR” İsmini okumaya devam eden kişi mağfirete nail olur ve şifa bulur.

Cuma günü 100 defa” “YA ALLAH” diyezikreden insanın bütün dilekleri kabul olur.

beni de ekleyebilir misiniz?

Canim cok tesekkurler. .seninnnoldu gelisme var mi.bu arada burdaki herkese medipolden mustafa aceti oneririm arkadaslar kesinlikle

Jelibonum nerdesin ben geldim sen kayboldun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…