infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

aynı beni yazmışsın canım

benim çok sorunum vardı biliyosun canım hani aşama aşama atlattık bunları.evlendim 4.ayından itibaren doktora gitmeye başladık.e yaşım 30 a dayandı onun için ben biraz da acele ediyorum.farklı memleketten geldim buraya 4 duvar arasında bir arkadaşım yok ah ah bu duvarların dili olsa da bir konuşsa.

sanırım ben bu imtahanı kazanamıyorum..dayanamıyorum artık.günden günee.pisikolojim altüst eşim le okadar mutlu bir evliliğimiz vardı ki şimdi kavga ediyoruz ..umudum güvenim inancım kalmadı hiç birşeye..

aynen Allaha şükür bizimde hiç bir sorunumuz yok eşimle. ama napalım Allaha sığınıcaz. daha çok dua adip isticez.
ben namaz kılmıyorum. bazen diyorum ne yapıyorum ki Allah için ne istiyorum. Namazın insana verdiği huzuru da biliyorum. ama şeytan hep tutuyo beni.

Bak ben nisanda dolu dolu 28 olucam 29. Yas gunum..benim evliligimn ilk yillari yasadiklarimi anlatamam bile hic germim kendimi bilenler bsna sende Peygamber sabri var dediler.. cok sukur ailem yakinimda ama herkesin gercktn kendi hayati ve inan bnde cok yslnuzim cok bunaldigim zamn hadi bi kahve icelim dick birtane arkdsm yok hepsi cok uzak.. ve oturdugum bina aile binasi..oturanlar 60 yas ustu emekli sabr et.. insanlarin ne dertleri var bak 10 yilk tanidim var dusuk yapmis sonra cekinmis korkmus.. yine yeni hamileydi dun annem dedi erken dogum yapmis.. ve aksm hbr aldim bebek younbakimdaymis..Allah korusun bu kadindan daha mi kotusun sence.. sukret bak isyana sakin dusme..ben her ezan okunurken Allahim senden baska kimsemiz yok derim.. cok sukur Faziletleri rahmeti bitip tukenmeyen Rabbimiz var bugun Yasin ve sirasi ile sureleri okudum hamile olan kalmak isteyen hepimizi dusunerk dua ettim..Rabbim kabul etsin yuzlerinizi guldursun inslh..

aynı beni yazmışsın canım

Inşallah bu günler geçecek arkadaşlar. Sabretmemiz lazım başka çaresi yok ... Ben an itibariyle puregon vurulmaya başladım tekrar umudumuzu kaybetmek yok ...

Ahh canım kompleks nedir bilmezdim kompleksli biri olmaya başladım kaçıyorum milletten resmen, evli arkadaşlarımı aramıyorum belki hamiledir diye, milletin yüzümden önce karnıma bakmasından yoruldum daha neler neleeerrr ama dediğin gibi sığınacak tek limanımız var...
Eşler de üzülüyor ama gıcıklar, şu an mesela ben çok sinirliyim. Kestane balı getirt hayatım şu çörek otlu karışımı yapayım dedim güzel güzel, o nerden çıktı şimdi dedi. Bana takıntılı muamelesi yapmaya başladı şimdi de buna takmışım, nasıl bi cevap patladım ben de, yok ben onu tavlayacakmışım, kadınlığımı kullanıp da ikna edecekmişim hemen cevap veriyomuşum hahaaaaha bir bal için kırk takla mı atayım yani ne saçma.. O yüzden onlara zayıf yönlerini hiç belli etmemek lazım aslında çünkü laf olsun diye saçmalıyorlar sorunlar da artıyor ama sabır sabııııırrrr!!!!!

bende aldım bugün bal kestane balı.çörek otu tarcın koydum içine umarım işe yrar bugün bir kaşık yedim birazdan yine yicem.bir atarlanıyorum sonra kabulleniş ve durulma zamanı.bugün gittik eşimle biraz sahile oturduk iyi geldi

inşallah canım bizde burdan güzel haberlerimizi veririz.düşünüyom da acaba aileden uzakta evli olmaktamı etkiliyo.ben mersinli eşim trabzonlu trabzonda oturuyoz...ailemden uzakta

Tuzu biberi denilen bunlar sanırım böyle böyle geçecek ömür, yine de en güvenli omuz onlarınki aynen.. inşallah biz de burda yazarız hamile olduğumuzu bişeyler vesile, şifa olur...

Hadi bakalım tatlım inşallah.. Bekliyoruz güzel haberlerini hoşgeldin..

Evet üzülüyorlar ama eşim bana diyoki ben senin kadar derinden hissedemem bunu tabiki ama bende üzülüyorum . Sende takma bu kadar diyor bende kızıyorum tabiki Önemsiz birşeymiş gibi davranması beni deli ediyor . Haha zaten derdimiz başımızdan Aşkın birde onlarımı tavlayacağız bende akşam bal çerez şekerleme siparişi verdim aşılamaya kadar yenecek diye . Benim sürekli aşılama hakkında konuşasım var ama onun için hayat normal devam ediyor ...

Inşallah güzel haberlerinide alırız cnm ...

Kizlar hsg çekildim bugun 2 tupum de tikaliydu anestezili oldum 5 kere sivil vermiş Dr 5.de acilmis ikisinde çok şükür 2 senedir boşuna cabalayip uzulmusum inşallah Rabbim melekletimixi gönderir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…