infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

merhabalar, herkese çok geçmiş olsun ve en tez zamanda Allah çifter çifter bebiş nasip etsin. bi yardım eder misiniz arkadaşlar ?
sorun bendeki pıhtılaşma diye düşünürken, meğer eşimde de problem varmış. 2 tane kürtajla sonuçlanan düşüğüm var. pıhtılaşma çıktı bende. sebep bu sanıyordum, normal yolla gebe kalabildim, ilki 3. ayda, diğer gebeliğim 5. ayda kendiliğinden oldu. 3. gebelik için hazırlık yaparken eşimede bakalım dedi dr. test sonuçları bugün çıktı, problem varmış, ben hiç araştırmadım daha önce erkekle ilgili konuları lütfen yorumlarmısınız, önemli olanların üstünü çizdi kızlar yazıyorum, dr. direk aşılama dedi, yapısal bozukluk varmış. gerçekten çok mu kötü ? hatta sonrada tüp bebek dedi. kafam çok karıştı, sizce ne yapalım direkt girelim mi aşılama yada tüp bebek işine, yoksa dr. çok mu abarttı ? ben erkeklerle ilgili olandan çok anlamıyorum araştırmadım açıköası bilen varsa yorum yapar mısınız ?
total sayı: 210 milyon
volum : 10 ml
konsantrasyon : 21 milyon
+4 ileri doğru hızlı hareket :%2
+3 yavaş doğrusal olmayan hareket :%64
normal morfoloji :%3
şiddetli amorf baş anomali :%76
nükleer şekil bozukluğu : %28

merhaba cnm gecmis olsun ..
insallah anne oluruz ..

inşallahhh tatlımm benım...aman maşallahhh kuzucuağa hep boyle devam eder sağlıcakla kucagına alırsın ınsallh..ee isim düşündünüzmü..hazırlıklara başladınmı ne guzel mınık mınık rengarenk kıyafetlerrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…