infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Birsenimmm çookkkkkk özledim seni kuzum benim nasılsın ..
Kafam çok karışık anne olur muyuz bizde birgün

bende senı cok ozledım kuzum nezleyım bıraz..sen nasılsın...
kuzum kafan karışmasın ınsallah hersey guzel olucak 2015 te hepımız hamıle olucagız ınsallah..
doktora gıtmıssınız ılac vermış ihmal etmeyın kullansın ılaçlarını..maşallahh aktarda doktordan ıı bılıyormuş hemen spermleri değerlendirmiş.
anne olabılmek ıcın elımızden gelenı yapıcaz..2-3 ay ıcınde hamıle kalamazsam tüp bebek yaptırıcam tek çaba tek duamız anne olmak ıcın rabbım bıze bu yolda hayırlı kapılar açsın inşallahh

Canım benim allah razı olsun cok sağol uyarım cnm allahım izniyle ne derse harfiyen uygularımm allahım o günleri bizede nasip eder inşallah

Canım benim bi arkadaşın eşinin sprem sayısı yok denecek kadar azmış doktor ilaç vermişti kullanmadı oda burda bi aktara gitti onada 3aylk bi ilaç hazırlayıp vermişti şimdi çoçukları oldu inş seninde eşine şifa olur. Cnm

Canım bizim sperm hızı vs düzelmişti keçiboynuzu ve e vitamini sayesinde. doktor istersen kullan demişti, bir ay aldı olmayınca sinirlenip bıraktı onuda; ama ii bir ilaç afedersin ama cinsel isteği de arttırıyor test edildi onaylandı
Adını hatırlamıyorum öğrenir yazarım canım ama aynı şeydir diye tahmin ediyorum organik bir ilaç
Amiiiinnnnn kuzuuuu amiiinnn maddi manevi zor bi süreç

off insallah sifa olur cnm bence sizde kullanın ..
hayırlısı bakalım biz bi alalım neler olacak ..
aktarın verdiği neyse o da umarım işe yarar ..

Allah emeklerimizi bosa cıkarmasınn cnmmm ..
Amiiiinnnn kuşum güzel haberlerini bekliyoruz işe yarar inşallah.
Bi sorayım yerse senin karışımdan da yapalım ilacı almaz artık çooook kilo yapıo bunlar valla tipi değişti eşimin yaa

Cok griptim biliyosun sonra bu gebelik düşüncesi bunalıma soktu gerçekten dinlenmeye aldım kendimi kiscem nasilsin nasil gidiyor
GOZUN AYDIN INSALLAH SAGLIKLI VE HAYIRLI EVLATLARIMIZ OLUR.
BENDE IYI DIYEYIM IYI OLAYIM .NAPAYIM ISTE BEBIS GELMIYOR BIZDE IKINCI ASILAMAYI YAPTIK YINE OLMADI HASTAYIM SUAN.ARTIK BUNALDIM KAFAMDAN ATMAK ISTIYORUM AMA OLMUYOR YANLIZLIK GURBETLIK COK ZOR YA BEBISIM GELSEDE BIR AN ONCE ARKADAS OLSA BANA.

M
bu daha görünüyor kamera acayip.. rabbim tez zmnda nasip etsin inşallah bitanem zor tabii.

BEN GOREMIYORUM CNM YA KAN TESTI YAPSANA KAC GUNUN GECTIKI ?????
Gün geçmedi kuzumm salı günü adetim. Erkenolduğundan silik. Doktora perşembe günü için randevu almıştım eşimi de ikna etmiştim şansa bakayım yoktur derken test cikiverdi. Yum testini pozitifken degerlendirmistik. Rabbim hepimizin kulaklarını evlatlarimizla doldursunnn

INSALLAH HASTANELERE GEREK KALMAZ CNM BEBISIN SENINLE YANI HI

INSALLAH HASTANELERE GEREK KALMAZ CNM BEBISIN SENINLE YANI HI
Inşaallah bitanemm rabbim yüzümüzü güldürsün emi hepimizin bu ay bildiğin depresyondaydim normalde tatlı krizi gelir adet öncesi bu kez hafif bulantı tansiyon düşük ve ağlama hali. Kasık batma falan degil bel ve goguslerim yanıyor arada kramp giriyo sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…