infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

yok cnm lekelenme seklndeydi zaten hemen doktora gittik kesede kanama odağı gözükmedi bizde biraz rahatladık doktor ya ilişkiden yada agır bi işten ötürüdür dikkat et felan dedi bide progestan verdi sonra geçti zaten elh :emir_bebek: :nazar: allah muhafaza ya böyle güzel kuzum 5 buçuk ay daha rahatım :KK76::KK49:
anladım canım allah korusun minnoşu dikkatli ol sende canım kendini yorma

Iyi

Bence boşuna endiseleniyorsun canim ben hic test yaptirmadim hem kotude ciksa aldiracakmisin cevabin tabikide Hayır ise o zaman bence karninda ki bebegi nasil saglikla buyuturum diye dusun :KK19:bence kendini bosuna uzme ben sadece aşılarimi ve şeker yukleme testini yaptiricam onun dışında diger testleri yaptirmayi düşünmüyorum bence hamileligin tadini cikar allah ne kismet ettiyse payimiza ne duserse istesekte istemesekte o olucak sukredip sabredip bekliyecez :KK51:Kalbini ferah tut canim:KK75:
Ya aslında öyle de belki ilacı felan vardır diye yaptiralim dedik yoksa bizimde niyetimiz yoktu yaptırmaya .. Bundan sonra bu tür testleri yaptrmayiz herhalde . Benimki boşa Evham işte :110:

Dun test yaptim.n3gatif cikti ama nedense.kendimi hamile gibi hissediyorum.cok uUldum.dun esimin dogum.gunuydu ona supriz yapicaktim.nasip degilmis ama daha adet olmadim ikingun oldu yani iki gun gecti allahim hayirliai neyse onu versin bizim icin

Merhaba bende aylardır bu topigi takip ediyorum ne okusam uygulamaya çalıştım biliyorum ne kadar zor ve stresli bir dönem burda okuduğum son yöntemle hamile kaldım. yakı ile hamile kaldım. Denemeye değer umarım işinize yarar
hayirlisi olsun cnm saglikla dogsun darisi basimiza bizlere dua et

merhaba kızlar bu ay 3. klomen kullanışımdı yum lar büyümemişti bile :KK43: bugün adet oldum bakalım ne diyecekler bu ay ne yapacaz
hakkinda herseyin hayirlisi olsun insallah cnm...birde bitkisel kurleri dene baya yararini gorenler var( alternatif tibba inaniyorsan tabii)

Merhaba bende aylardır bu topigi takip ediyorum ne okusam uygulamaya çalıştım biliyorum ne kadar zor ve stresli bir dönem burda okuduğum son yöntemle hamile kaldım. yakı ile hamile kaldım. Denemeye değer umarım işinize yarar

merhaba canım hoşgeldin gözünaydın rabbim kucağına almayıda nasip etsin nasıl yaptın yakıyı anlatırmısın

X