infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

1 haftamı sürdü yoğunmuydu peki adet gününmüydü kanaman olduğunda bazı kadınlar adet görürmş hamileliğnde allah esirgesin canım
yok cnm lekelenme seklndeydi zaten hemen doktora gittik kesede kanama odağı gözükmedi bizde biraz rahatladık doktor ya ilişkiden yada agır bi işten ötürüdür dikkat et felan dedi bide progestan verdi sonra geçti zaten elh allah muhafaza ya böyle güzel kuzum 5 buçuk ay daha rahatım

cok sükür cnm bende napayım yagmurla
annemle ev arasında mekik dokuyorum ..
Iyi

Bence boşuna endiseleniyorsun canim ben hic test yaptirmadim hem kotude ciksa aldiracakmisin cevabin tabikide Hayır ise o zaman bence karninda ki bebegi nasil saglikla buyuturum diye dusun bence kendini bosuna uzme ben sadece aşılarimi ve şeker yukleme testini yaptiricam onun dışında diger testleri yaptirmayi düşünmüyorum bence hamileligin tadini cikar allah ne kismet ettiyse payimiza ne duserse istesekte istemesekte o olucak sukredip sabredip bekliyecez Kalbini ferah tut canim

yeni yıl hepimize hayırlı sağlıklı güzel ahlaklı evlatlar getirsin inşallah...
bebeksiz geçirdiğimiz bu seneyi de geride bırakıyoruz.heveslerimizin her ay gelen regl ile kursağımızda kaldığı, ''bu da mı gol değil'' dediğimiz bir yılı daha devirmiş bulunuyoruz.bez reklamlarına bile duygulanır hale geldiğimiz, yerli yersiz agresifleştiğimiz, ağlama nöbetleri geçirdiğimiz, eşlerimizle kavga ettiğimiz, hamile yada bebekli kadın gördüğümüzde kedinin ciğere baktığı gibi bakıp derince bir iç çekip aniden moralimizin dibe vurduğu bir yılı daha ömrümüzden gönderiyoruz.mağazaya gittiğimizde bebek reyonuna inip o minicik kıyafetlere saatlerce baktığımız hatta aldığımız, markette biz ped alırken o kadının bebek bezi almasına içimiz ezilerek baktığımız, komşunun bebeğini severken eve gelen seslerini hüzünlenerek dinlediğimiz bir seneyi daha bitiriyoruz.

dileğim şu ki rabbimden bizleri bu imtihanda sabırsız bırakmasın.isyandan korusun.hepimize mis kokulu bebeklerimizi tez zamanda hayrıyla sağlığıyla göndersin.evlerimize huzuru bereketi sevgiyi ve muhabbeti daim etsin.amin.

AMIN INSALLAHHHH

amiiiiiiiiinnn cnm inşallah hepimizin yüzü güler inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…