infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Buranın enteran bir büyüsü var hiçbirinizi tanımıyorum ama hepinize karşı içimde sıcak duygular var keşke görebilseydik birbirimizi belkide kader ortaklığımızdan birbirinin durumunu en iyi anladığımız içinde olabiilir belki Allah hepimizin yardımcısı olsun

Buranın enteran bir büyüsü var hiçbirinizi tanımıyorum ama hepinize karşı içimde sıcak duygular var keşke görebilseydik birbirimizi belkide kader ortaklığımızdan birbirinin durumunu en iyi anladığımız içinde olabiilir belki Allah hepimizin yardımcısı olsun
evet canım aynen burası çok güzel tanışmıyoruz ama aramızda ok güçlü bi bağ oluşuyo ve girmeden yazmadan duramıyoruz bende hepinizi çok seviyorummm :KK36::KK36::KK36:

Rabbim analı babalı büyütsün inş.sorunları varmıydı onlarındamı sebepsiz olmadı. ne güzel bekletmiş ama sonunda güldürmüş Rabbim bizleride tez zamanda güldürr inş

evet canım ya ablamın imtihanı da oydu ne yazı kki. 18 senden sonra evlat edinecekti.ev aldı kredi öderken hamile kaldı.8 aylıkken kızı karnında öldü..2 sene sonra yasinimiz doğdu..:KK70:

sizin cocuk varmı
yok canım benim çocuğum 1,5 yıldır evliyim borç harç derken düşünmedik. sonra hasta oldum 1 senedir doktorlarda gezdim kulak agrım vardı aşırı..tomografiler vs. şimdi 2 aydır istiyoruz. geçen ayda grip oldum bi ton ilaç içtim. hep birşey çıkıyor.

4,5 yllık evliyim evlendiğimiz günden beri istiyoruz hiç korunmadık eşimde ve bende hiç bir problem yok tüm test sonucları güzel hsg vs hepsi yapıldı ama malsef sorun yok ama bebekte yok

Aynen bizi anlatmış sın canım ayni durumdayiz. Bende 1.5 yillik evliyim. Napacaz bilmiyorum. Doktor doktor gezip herseyiniz normal denmemeside kötü bişey çünkü olmuyor ama bir sebebide yok. Napacaz biz yaa.. :KK42:

Oldu canim deseydin Benimkide hayatta yapmaz ama işime de karışmaz illa temiz olsun diye hamileyken çok yardım etti sağolsun yemeği Bile önüme koyardi desteği çokdu çünki yaşadığımız kolay şeyler değil
Benim esimde yemek konusunda sıkıntı yapmadı saolsun hazırlayıp getirirdi kanamam olduğunda ama temizlik deyince sinir oluyo .. :KK43:

bende yapıyorum cnm soğan kürünü 7.günüm bugün sende akıntı falan yaptımı doktor niye direk rahim filmi istediki hormon tahlillerini falan yaptımı
5akinti bilmiyorumda benimkininnsonuncu gununde mantar oldum hemde ileri derecede akintilarim vardi balik kokulu beni cok rahatsiz etti dr fitil yazdi kullanmadim.sirkeli ilik suyla yikandim gecti simdi cook.iyiyim yani sogan suyundanmi.oldu yoksa ben hep sabunlu suyla yikanirim.ondanmi oldu bilmiyorum

Hormon tahlili yapti temi cikti bilmem.hemn rahim filmi istedi ona gore tedaviye basliycaz dedi bide ben ikinciyi istedigim.icin hepsi ucretli kan ult hepsi ucretli olucakmis

ne güzel tahlillerin temiz çıkmış o zaman rahim filmini istemesi normal canım ikinci çocuğumu istiyosun ? oda bişeymi ben üçüncüyü istiyorum :oops::oops::oops::confused::confused:

X