infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kizlar selam.. bu ay tup bebek yaptiracagiz ilk defa. Daha once asilama da yapmadik, dr um direkt tup bebek dedi. Kan degerlerim tiroit,seker ,prolaktin vs hepsi normal cikti. (D vitamini biraz eksik cikti hap kullancam simdi.)Hsg de temiz,tupler acik.. yumurtlama sorunum vardi klomen le buyudu ve catladi da kist de olmadi baktirdim.. esim de morfoloji 1 cikti diger degerleri cok iyi. Ama neden olmuyor anlamadim ;( dr um morfoloji 1 olanlara tup bebek onerilir dedi,ama esimin gittigi urolog da okdr sorun yaratmaz ,hamilelikte tek yumurta tek sperm yeterlidir kaldiki sizin sayi,hiz,sureniz cok iyi demis okdr spermin %1 inden 1 tanesi mutlaka tutardi demis. Ben simdi nasi bi yol izleyeyim acaba ;(
Istanbulda iyidir dediginiz tup bebek merkezi varmi? Para almak icin cok oyaliyorlar diye duydum varmi fikri olan,bu surecte yapabilecegim birsey?

amiin cnm rabbim dermansiz dert vermesin.sen ne zamandir bebis istiyorsun kac yillik evlisin problemin nedir ?

ya ben asılama dene derim önce .. hem maddiyat anlamında daha iyi hemde tüp bebk kadar sakıncalı deil .. yani tüp bebekte 3 ay falan yatman gerekiyo .. bizede öyle dedi doktorum biz dinlemedik bekledik benim tüplerim tıkalıydı 3 doktorda ameliyat olma direk tüp bebek yaptır dedi hem bu doktorlarn biri hatay biri antep biride ankaradaydı ama ben dinlemedim iyikide dinlememişim ameliyat sonucunda tek tüple hamile kaldım esimdede hızlı hareketli sorunu vardı hem .. kurban oldugum isteyince veriyo sen dert etme .. doktorlar biraz kolaya kacıyo malesef tedavi sürecine girmektense tüp bebgi yapalım kurtulalım diyolar ama tabi bu benim düşüncem yanlıs anlasılmasın .. suan ben bana direk tüp bebek yaptır diyen doktouma gidiyorum cookk sasırdı normal yolla hamile kalmama ona kalsa haziranda bana tüp bebek yapacaktı ama önce RABBİM in iznyle sonrada bizim kararımızla olmadı .. bence sende önce asılama yaptır en az 3 defa dene hemde olmazsa tüp bebek denersin tabi bu benim görüşüm son karar senin tatlım

a.selam canım hoşgeldin ewt bende pendik tarafındayım yağmur ve soğuk var

ben avrupa yakasındayım cnm karla karışık yağmur yağıor souk bayaa

aleyküm selam çok şükür sen nasılsın kütahyada aynı fena rüzgar var

sağol cnm bende ıyıyım cok şükür..soğuk hava tüm yurdu etkısı altına alıcak sanırım yenı yıla heryer bembeyaz giricez

selam cnm eğer istanbul avrupa yakasında isen sana kendi doktorumu önerebilirim kesinlikle çok güven veren ve işinde çok iyi bi doktor..sayesınde normal yolla hamile kaldım..kesinlikle senin sonuçlarına göre sanaa tedavı uyguluyor..ön görüşme ücretsiz gidip görüşebilirsin..medipol mega bağcılar hastanesı tüp bebek doktoru yrd doçent mustafa acet.. eğer istersen asistanının numarasını verebılırım

Bende oyledim canım insan alisinca daha tedirgin olmuyor dedigim gibi kokulu akinti birde cok sarımsı olmadikca hic telaslanma ben halen bile bu akıntı olayini yaşıyorum
haklısın aslında ama halen tedirginliğim gecmiyo biraz fazla evhamlıyım galiba kücücük bi şeyde tedirgin oluyorum oksa 2li test yaptırdık temiz cıkmıs ama nıyeyse ben inanamıyorum acaba doktor mu söylemiyo diyorum yoksa doktor söylüyoda esimmi belli etmiyo diyorum galiba ben kafayı yiyorum

Canim bi yerde daha ismini duymustum. Anadolu yakasindayim, isyerim avrupa yakasinda ama iki hafta izine cikicam rahat gidip gelebilmek icin.. medyatik yerler oyaliyor diye duydum,git gel yaptiriyorlar.. okdr vaktim ve param yok kesin sonuc istiyorum 15bin dese onada raziyim yeterki olsun bian once,iyi niyetli olsunlar.. numarasini yazar misin bana? Benim kendi dr umda perinatolog du 5 ay icinde olur demisti, suan 4.aydayiz yapilmasi gerekenleri yaptim ama sorun esinde ,tup bebek yaptirin %50_60 basarili olur dedi. Asilama tutmazsa basa donulur,surec uzar demisti. Ona guveniyorum ama tup bebek alaninda durust ve bilgili bir dr bulmaliyim..

cnm özel mesajla attım

ahhh ah yapmaz ki tam bi temizlik düşmanı yani yapmayı sevmez ama temiz ev ister
Oldu canim deseydin Benimkide hayatta yapmaz ama işime de karışmaz illa temiz olsun diye hamileyken çok yardım etti sağolsun yemeği Bile önüme koyardi desteği çokdu çünki yaşadığımız kolay şeyler değil

4,5 yllık evliyim evlendiğimiz günden beri istiyoruz hiç korunmadık eşimde ve bende hiç bir problem yok tüm test sonucları güzel hsg vs hepsi yapıldı ama malsef sorun yok ama bebekte yok

ARKADAŞLAR HACCA UMREYE GİDEN TANIDIĞINIZ VARSA ''''''''' Acve hurması''''''''''41 tane 41 yasin okuyarak yenir..MUTLAKA DENEYİN

merhaba canım anadolu yakasındayım bende geçen sene görümcem üsküdarda euro fertilde yaptırdı şimdi ikizleri var karar senin istersen oraylada bi görüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…