infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Hahahah bende gidip baksam mi dedim

umarım öyle olur canım klomen kullandım ona rağmen büyümediği için ümitsizim bekleyecez ve sabır başka yolu yok haklısın
Canım benim de büyümemiş ti en büyüğü 11 mm ama o ay hamiş kaldım RABBİM İN gücü o kadar büyük ki ondan hiç sual olunmaz canım

hayirli sabahlar herkese. esim ise giderken erkenden kalktim kahvaltimi yaptim, artik umutlu mutluyum :) dun ozel hastaneye gittik cok gergin bi gundu esim erken sira almama ragmen son siralara sıra almama cok kizdi. zaten aglamakliyim. bende o yokken bir hisimla hastanaden kactim. telefonu kapattim birazda o sinir olsun. ama kizlar sakin denemeyin sikinti oluyor. bizimki aradı sonra söyledim artık beni buldu. Sonra dedi nereden aldim seni diye . alistim artik kotude olsa . bende keyfimden gelmedim hastaneye uc aydir benbunun stresini cekiyorum ne olur sanki bi gun bu ise ayirsak dedim . bu hastene işi çok sıkıntılı yaa Allah herkesin yardımcısı olsun . Sonra kantinde baya ağladım sıra gelince içeriye girdim bayan doktor vajinal muayene etti yumurtalarım fazla buyumemis klomene başlayacağız adetin 4. 5. Günü dedi. bende ben çalışıyorum dedim . . Doktorda cocuk istiyenlere tüm dünyada bu yöntem uygulanır dedi. Eşimden spermiyogram istedi. Veeee inofolik yazdı. eve gelip internete baktığımda bunun vesilesiyle hamile kalan çokmus :) :) :) Allah im inşallah nasip eder . Kan oranlarınida bu toz ilaç düzenliyormus . Çalıştığım yerde çok acur cubur yiyordum onu da bırakacağım dengeli beslenecegim :) zaten iki haftadir dinmeyen uyku halim vardı ve çok başım ağrıyordu ancak agri kesici ile geçerdi. Dün aksam yemeğinden önce içtim şimdi kuş gibiyim hicbi rahatsızligm yok çok şükür rabbime. :) Allahım ne olur buradaki arkadaşlarıma, isteyenlere ve bana hayırlısıyla hayırlı zamanda nasip eyle, ümidimizi kaybettirme. Amin.

Birde arkadaşlar birsey soracağım benim gittiğim özel hastane başka bir ilçede, bulunduğum devlet hastanesinde eşim o testi alsa olurmu ? Bi sıkıntı olurmuki doktor açısından ?

amiiiinn cnm hakkımızda herseyin hayırlısı olsun çektiklerini anlıyorum tek değilsin erkeklere bakma sen cnm hepsi aynılar RABBİM nasip ederse su akar yolunu bulur elbet bizde bir gün bebişlerimize kavuşacağız. Sen tedavine devam et eşinle tartışmadan.

Birde arkadaşlar birsey soracağım benim gittiğim özel hastane başka bir ilçede, bulunduğum devlet hastanesinde eşim o testi alsa olurmu ? Bi sıkıntı olurmuki doktor açısından ?
Cnm ilk kez mi sperm testi vereceksiniz? Eğer ilkse bir sorun çıkmaz doktor açısından. Zaten tedavi boyunca bu testi tekrarlıycaklar .inşallah sonuçlarınız temiz çıkar duam seninle

kızlar merhaba...yumurtam çatlayalı 5-6 gün oluyor.bugün belağrısı ve kasık ağrısı yaşıyorum,ince bisızı gibi...ama bel ağrım çok belirgin.acaba hamile olsam bu kadar erken belirtiler çıkar mı?

Olmaz canım ama dk buna tepki gösterir mi bilmem

Cnm ilk kez mi sperm testi vereceksiniz? Eğer ilkse bir sorun çıkmaz doktor açısından. Zaten tedavi boyunca bu testi tekrarlıycaklar .inşallah sonuçlarınız temiz çıkar duam seninle
Allah razı olsun çok teşekkür ederim bilgin için :) inşallah herşey yolunda gider. :) rabbim sağlık sıhhat huzur versin bizlere..

Heyyy gencler dun hsg cektirdim acibadem de. Bi korktum,stres oldum gerildim,karnima agrilar girdi hastaneye girince.Agri kesici de almadim. Neyse iceri aldilar beni. Anestezi,agri kesici var mi dedim. Nie anestezi aliosun yazik degilmi bosuna kimyasal madde alcan, gunboyu sersem gibi olcaksin dediler esim de ewet gerek yok dedi. Dedim ben goz icin lazer oldum bayildim,kan aldirirken bayilirim,koloniskopi olmustum bayildim ben fenalasirim dedim. Dr dedi ki zaten 2 dk surcek ,suphe ettigimiz bisey varsa 5 dk surer dedi. Cihaz girisinde acıdi cok az,balon sisisio suan dediginde hafif gozum karardi ve tam 2 dk surdu. Kanama vs de olmadi,agri baski da olmadi. Cok rahatti. Ben bayilmadiysam,agri kesici anestezi almadiysam herkes yaptirabilir diye dusunuyorum. Korkan hanimlarin dikkatinee..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…