infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

@nihal3575 @zahidem70 kızlar bende esıme cok kızardım ben her ay yumurtlama gunlerını hesaplardım derdım yumurtlama gunum bugunler onemlı esıme yanasırdım o yanasmazdı ogunlerde kendımı kotu hıs edıyorum derdı gecen ay 4 kılomen tedavısınden sonra negatıf sonuc alınca zaten tub bebege karar verdık bu ay hıcbır hesaplama yapmadım ama esım hesaplama yapmıs 2 gunde geldı bugunler yumurtlama gunun dedı vs ben dedım hayır ıstemıyorum okadar kotu hıs ettımkı kendımı nasıl desem mecburu sadece cocuk ıcın gıbı sonra esım dondu bana dedıkı şimdi anladınmı 2 senedır benım neler hısettıgımı nasıl kotu oldugumu ozaman eşime hak verdım dedımkı gercekten haklıymıssın... oyuzden hıc bellı etmeyın yumurtlama gunlerınızı hesap yaptıgınızı ogunlerı kacırmak ıstemedıgını bellı etmden yanasın ınsallah hepımızın yuz guler

aminnnn canım insallah ..
cok zorlu bir zamandayız ..
insallah atlatacagız hep birlikte . .

tüp bebek içinde hayırlı olsun insallah ..
yeni yıl evlatlarımızı getirir umarım ..

:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

aminnnn canım insallah ..
cok zorlu bir zamandayız ..
insallah atlatacagız hep birlikte . .
tüp bebek içinde hayırlı olsun insallah ..
yeni yıl evlatlarımızı getirir umarım ..

:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:
aminnnn canım ınşallah rabbım hepımızın yuzunu guldursun 2014 bızlerın anne olmak ısteyenlerın senesı olsun hepımız hamıle kalalım:KK68::KK36::KK36::KK36::KK68::KK68:

Aşılama fiyatları ne kadar oluyor kızlar yaptıranlar bılgı verebılır mi acaba.?ben klomen kullanacagım bırde catlatma ıgnesi sadece sonrasında asılama olacak

1 milyarı buldu cnm ..
ilaclar asılama baskent üniversitesinde ..
sen devlette mi yaptıracaksın .
.

X