infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Drlar hemen tup bebek diyo hicbiri ya soyle beslen sunu ye sunu ic demiyo biz biraz kur ve ilac deniycez varmi tavsiyesi olan k.boynuzu yapiyorum havuc yapicam ceviz bal polen bide ilac olarak emodex

kuzum nerelerdesin kayıp balık sen
Kuzum sorma ya kursa gidiyorum sınavlar üst üste geldi benim sulandi valla artık bugünlerde rahatladik artık saatler düştü zaten 8 aralıkta bitecek sen neler yapıyorsun ben yokken neler oldu

Kızlarrr bısey sorcam devlet hastanelerinde aşılama yapılıyor mu raporsuz yani(yaşımdan dolayı rapor alamıyorum) ilaçlar ne kadar tutuyo ben devlet hastanesinde aşılama yi yapsam mi diye düşünüyorum bu aralar bilgisi olanlar cevap lütfen nn

esesim ben 19 kasımda hastalandım.. bu ayda olmadı .. b u ay bazı sebeplerden pek çalışamayacaz.. sen bana umutla beklemecde yaz olurmu.. aşılamam tutmadı.. Rabbim böyle uygun gördü napalaım... Canımız sağ şükür.. Öptüm hepinizi görürşüz

Gercekten mi kelebekk47 cok tesekkurer umut oldun icimi rahatlattin cok sagol canim

Evet gerçekten.. bızi de ilk tüp bebek tedavisi için çok zorda bıraktılar doktorlar.. yok sperm sayısı düşecek.. sperm varken geciktirmeyin.. öyle kafa karıştırdılar ..bizde korktuk hemen yaptırdık.. negatif sonuç alınca bize proxeed kullanın dediler hemde aylarca .. maddi manevi yiprandik oyüzden ara verdik..

Tavsiyem yaşınız çok yoksa bitkisel formüller deneyi bir kaç ay..

canim ben 28 esim 29 yasinda bize hicbisey demediler uc semen test. yaptirdik hemen tup bebek dediler testlerin arasida birer hafta bitkisel tedavilerin ve ilacin faydasi oluyo mu ama dedigin gibi iki uc ay deneyelim biz dimi ilaclari daha sonra bi test yaptirip baslayalim sizde bi degisiklik yaptimi proxeed

Kesinlikle bitkisel formüller deneyin bir kaç ay sonrası Allah kerim..
(çilek çok faydalı hemen etkisi oluyor sperm lere)

Proxeed kullanmadik çünkü çok pahalı ve doktor ümitsiz tavsiye etti.. şimdilik bitkisel Çözümlerle devam ediyoruz bi kaç ay sonrası kısmet..

Allah kerim canim dedigin gibi bitkisel tedavileri deniycez bi kac ay oyle karar aldik allah yardimcimiz olsun...

Kizlaaar ovulasyon testimin 3.cusunu yaptım ilki silik dünkü daha belirgin bugün de silik.. 9. Gunumdeyim bi saçmalık mı var dersinizzzz

gelmediler canım sağ kasığımda hep ağrı ve batma gibi bişey var belim de ağrıyor adet olcam gibi hissediyorum vücudumu hiç dinlememeye çalışıyorum bakalım cnm hayırlısı sağol inşallah

wooww umarım güzel haberler verirsin bitanem :)

canım ortalama 36.saatte catlama oldugu için , tıbben o saatte yapıo aasılama

tmm cnm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…