infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Saol cnm benım içinde öyle çok zevk verici bişi Rabbim den dileğim en kisa zamanda sizede yasatsin bu duyguyu

Merhaba bayanlar, araniza yeni katiliyorum. 2.5 yildir ewliyim.1 bucuk yildir korunmuyoruz ama 5 aydir bebek istiyoruz. Polikistik overliyim,bununla birlikte tiroit hastasiyim. Buna bagli olarak da sekerim var hafiften. Ha bu arada adetlerim cok duzensiz 5 ayda bir goruyorum desem? Ilacla geliyor sadece. Neyse dr a gittim 2 ay once ve hikayem basladi. Yumurta tembelligi varmis.
Gecen yillarda birsuru tahlil yaptirmistim. Dr um yumurtalik rezervimin cok cok cok iyi oldugunu soyledi. Tiroit icin 150 mg levtrn kullaniyrm. Neyse tarlusalla adet oldum. 3.gun klomene basladim ilkdefa.gunde 1 defa olarak 5 gun kullandim,yumurta takibim yapildi 10.gunde 20 mm lik iki yumurtam oldu dr cok olumlu konustu ama tutmadi. Hatta bir daha hcg testi yaptirdi,olmadi. O ay Bir daha yaptirdi. Yine olmadi Dr belki sorun esindedir die esime test onerdi.
Esimede sperm testi yaptirdik. Adamdaki sperm sayisi 117 mio, hareketlilik 72. Morfolojisi 1 di ama. Gittigi urolog esimde bir sorun olmadigini soyleyince ihale yine bana kaldi anlayacaginiz :)
Neyse 2.denemede, bu sefer adetin 5.gunu basladim gunde 1 defa kullandim 5 gun boyunca.neyse kontrole gittim 10.gun. dr hic bi gelisme olmadigini soyledi.ertesi gun klomeni gunde 2 kez 5 gun boyunca kullanmami soyledi. 10.Gun yine gittim 13 mm lik tek yumurtam olmus. onu catlatmak icin aksaminda baslayarak 3gun boyunca gonal f 450/75 lik dozluk gobekten igne vuruldum. Ertesi gun dr a gittim niyahet yumurtam 19.70 e cikti. Aksaminda da ovitrelle caglatma ignesini vurdur gobekten dedi. 36 saat sonrada iliski dedi. Iki hafta sonrada test yaptir dedi inaniyorum ki olacak.. 1 hafta gecti uzerinden 10 gun sonra ne cikacak bakalim. Merakla bekliyorum
Allah isteyen herkesi cocuk sahibi yapsin insallah.

Ami
amin cnm

Ewet cnm bunlar normal bunlara takılma ben her belirtiyi araştırdımda ne oldu bak tutmadı ama inş senin tutar her ağrıya hamileliktendir deme sakın

Aminnn canım benim inşallah hayır haber alırsın sonuç pozitif olur

Hoşgeldin canım benim hikayen çok tanıdık inşallah bu ay hayır haber alırsın allahın izniyle

Hamile kalan arkadaşlar artık buraya uğramıyor mu bayanlar tavsiyelerde bulununda yapalım belki vesile olur

CANIM İNŞALLAH BEBİŞİNİ SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALIRSIN YAT DİNLEN NOLUR NOLMAZ

Kizlar tup bebege bu ay baslama karari almistik ama kendimi hazir hissedemedim nedense biz hic bir kur kullanmadik sayi yuzbinlerde soylemistim ilac basladik emodex bi hafta oldu keciboynuzu kuru on gun oldu uc aya tamamliyalim diye dusundum sizce dogrumu yapiyorum bi umut belki morfoloji duzelir normal %0 maalesef ne dersiniz acil karar vermeliyim

Son düzenleme:
liste çok güzel olmuş canım teşekkür ederim Rab'bim dileyen herkese hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin
merhaba cnm insallah anne oluruz ekliyorum listeye senide hosgeldin aramıza :)

Bizde ilk tüp bebek tedavisinden sonra çok düşündük tekrar hemen yaptirsak mi zaman geçmeden.. sonra kendimi hazır hissetmediyimi anladım.. Aylarca boş bekledik sonra iki ay kür vs. Ardından test yaptırdık ve sayı binlerden 4mil. na yükseldi az da olsa Umudunuz yine doğal yolla olması .. Ayrıca diğer değerler de değişti hepsi sıfırdı ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…