infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kizlarr iyi aksamlar :KK54:
Sabah karsi komsum tikladi..bir Turbe var Sultan Baba Turbesi benide cagirdilar gittim hepimiz icin herkes icin dua ettim ordada Rabbim dualarimizi kabul etsin inslh..:KK68: Komsumda senin icin ayrica ozel dua ettim bebisin olursa mutlaka getir unutma dedi..adet oyleymis

Allah makbul dualarını kabul etsin inşallah arkadaşım ne güzel olmuş :)

1
merhaba tatlım bende hamıle kaldığım ay surelab kullanmıstım ama sonu düşük oldu..şimdi laboquıck aldım adetımın bıtmesını beklıorum yıne başlıycam inşallah

tatlımmm gozun aydın rabbım kucağına aldığın gunlerıde göstersin inşallah
amin cnm allah razı olsun .. :KK60:

selam arkadaşlar.sürekli aynı şeyi soruyorum farrklı topiklerde. amaçok merak ediyorum umut olsun istiyorum..kaçıncı ayınızdasınız? korunmayıo bırakalı ? birortalaması var mıdır acaba gebe kalmaını süre olarak

selam arkadaşlar.sürekli aynı şeyi soruyorum farrklı topiklerde. amaçok merak ediyorum umut olsun istiyorum..kaçıncı ayınızdasınız? korunmayıo bırakalı ? birortalaması var mıdır acaba gebe kalmaını süre olarak
Biz korunmayi birakali 30. Ayimizdayiz canim ekim 9 da 3 yil bitti doal yolla esim korundu hap kullanmadim

kızlar bi şey soracam eczaneden folikasit almaya gittiğimde nature's bounty diye bir markayı önerdiler iki aydır kullanıyorum. hatta aynı markanın omegasını mutlaka kullanın dedi. onu da aldım :) bi hafta 10 gün falan kullandım sonra bıraktım. siz takviye bi şey kullanıo musunuz? bi de bu markayla ilgili bilginiz var mı?

kızlar bi şey soracam eczaneden folikasit almaya gittiğimde nature's bounty diye bir markayı önerdiler iki aydır kullanıyorum. hatta aynı markanın omegasını mutlaka kullanın dedi. onu da aldım :) bi hafta 10 gün falan kullandım sonra bıraktım. siz takviye bi şey kullanıo musunuz? bi de bu markayla ilgili bilginiz var mı?
Benim hic bir bilgim yok bnm dr um folikast ve coraspin verdi onlari surekli kullaniyorum

Kizlarr iyi aksamlar :KK54:
Sabah karsi komsum tikladi..bir Turbe var Sultan Baba Turbesi benide cagirdilar gittim hepimiz icin herkes icin dua ettim ordada Rabbim dualarimizi kabul etsin inslh..:KK68: Komsumda senin icin ayrica ozel dua ettim bebisin olursa mutlaka getir unutma dedi..adet oyleymis
Allah razı olsun canım duların kabul olsun inş. :KK36::KK36::KK36:

benim 2 sene bitti korunmayalı

evet eskiler cok girmiyo cnm site değiştikten sonra ..
beyazzambak en son hamile degildi cnm sanırım ..
mrb esescim nasılsın cnm her zmaan giremiyorm kaynvaldemlere gidp geliyorum sıkça :KK51: tabi ki haal hamile değilim hamile olunca bağıra bağıra yazıcam burdan inşallah :KK50::KK19: bat bekliyorum ve adet öncesi belirtim karnım çok ağrıyoro_Ohayırlısı cnm,sen napıyrsun nasılsın

merhaba tatlım bende hamıle kaldığım ay surelab kullanmıstım ama sonu düşük oldu..şimdi laboquıck aldım adetımın bıtmesını beklıorum yıne başlıycam inşallah

bende 5. gündeyim bitsin bi deneyeyim bakalım bizmi günü denk getiremiyoruzz :) :oops::oops::KK17::KK55::KK55:
kaçıncı günü başlamalı emin olmak için bu arada?

bende 5. gündeyim bitsin bi deneyeyim bakalım bizmi günü denk getiremiyoruzz :):oops::oops::KK17::KK55::KK55:
kaçıncı günü başlamalı emin olmak için bu arada?

X