infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

canım inan öyle iyi anlıyorum ki seni... nasıl zor biliyorum... Rabbim inşallah en kısa zamanda nasip eder ... benimde ilk aşılamam o kdar umut edip kırmızıları görmek... Olsun rabbim ol deyince olacak inşallah bizde anne olacaz canım inan.. bu arada sana sormak istiyorum sen aşılamanın kaçıncı gununde adet oldun canım.. benim 6. gunu ama adet olacakmışım gibi bişeyler olmaya başladı:KK61::KK61::KK61::KK61::KK61: beklemek zor:KK12:
bende ilk aşılama yaptırdım ve tutmadı.2. aşılamaya başlicaz bakalım.

Kızlar 6 aydır deniyoruz olmuyor doktor bi kaç test yaptırın 1 seneden önce bişey yapamayız diyor, tamam hemen tüp bebekistemiyorum ama biraz daha araştırılarak bakılmaz mı.sizler 1 seneyi mi beklediniz

Kızlar 6 aydır deniyoruz olmuyor doktor bi kaç test yaptırın 1 seneden önce bişey yapamayız diyor, tamam hemen tüp bebekistemiyorum ama biraz daha araştırılarak bakılmaz mı.sizler 1 seneyi mi beklediniz
Ben 2 sene bekledim ha olur ha olur die 3 yil bitti.. 1 yilin dolsun canim rahim filmi sprmgram yaptirrlar zatn hemen yapilio uzun islemler degil 1 yil gecmeden gerek yok 1 yil dolsun hala olmadysa be gereliosa yaparlar

Oyle tabiki suan pek kendimde degilim gece hep agladim sabh hep agladim dun yedigimle duruyorum bu gece gozum daldiginda benim olmadigni biliyorum bir kiz cocuguna delice sarildim.. biraz kuskunum azcik toparlanmam zaman alicak
Seni o kadar iyi anlıyorum ki ben birinci aşılamam tutmadı adet oldum sanki nefes alamadım çıktım dışarı bu ülke Üstüme geliyordu bir bankta oturdum saatlerce Ağladım sonra eve geldim eşim yattı yine Ağladım artık kendimi nasıl kaptırmışsam hamile kalacagıma bir türlü toparlanamadım 4ay hiç birşey yapmadım sonra laparoskopi yaptım narkozdan daha yeni uyanırken ameliyat yapan Dr geldi dedi tüplerin tıkalıymış biri açıldı diyeri açılmadı üzülme felan diyor bende çok şükür Allahım dedim içim rahatladı Ogün bugun kafam rahat elbet vakti zamanı vardır bir gün o duyguyu bizlerde yaşıyacayız çabuk toparlanmaya bak ben iki sene boyunca sürekli çocuk diye kavga ediyordum eşimle kendimi huzursuz ediyordum boşyere ama eşim hep bana ben çocuk için senle evlenmedim tamam istiyoruz olursa seviniriz olmazsa yapacak bir şeyimiz yok böyle yaparak kendini daha çok yıpratıyorsun ben önce seni istiyorum sonraları anlamaya başladım artık hiç konuşmuyoruz bile bu Konuları sende içini rahatlat Sıkma canını

roso, post: 37738426, member: 624702"]Burdaki herkes senin dedigin gibi canim bnde hep soyluyorul herkesin enerjisi cok sicak..insan birbirini anlayan ayni duygulari tasiyan insanlarla daha iyi konusuyor.. ben bazen hic evli olmayan arkdsimla konusuyorum.. bazen sole cumleler kuruo..daha yasin genc.. bana biraz abarti gelio anliyamiyorum bn bu kdr takilmam cart curt .. insan basina gelmeyince bilmiyor guya 5 yil olmz diodum evlenmeden 3 yil bitti olmuyo die cildiriom.. sen hep icini ferah tut yapabildigimce namazlarimi kildim turkcesinden ara ara yasin okudum salbt getrdim esmaul husna okudum ne bilim tesbih cektim insan bunlarla huzrlu bekliyor bn son zamnlarda yaklastikca darlndim yoksa cok huzurlu bekledim bi sitede Ayetel kursi istemistim okuyabilnlerden hamileler fln 141 tane fln okundu bn 41 tane istemistim cok duygulandim cunku onlar Anne ve bu duyguyu bilen insanlar bn surekli burdayim esime diom bazen sen beni anlamiyon bn arksdlarimla konuscam diom geliom :)[/QUOTE]
TesekkuR
ederim ya ben telden yazamıyorum offffffff....... rabbim cumlemizin yardımcısı olsun kardes olduk can olduk bir olduk burda.. birimizin derdiyle hepimiz bir olduk..birinin hayali yikilirken diger arkadasina hayalini diledi.... ben hepinizi cok sevdim. Rabbime dua ederken tanimasamda hepinize dua ettim yine dderim... vigorosocum sen yuregini ferah tut yoktan var eden yumurtaya can veren yuce rabbim inşallah hepimize nasip eder... zeynepcim sende asilama olmuşsun rabbim demekki daha ol dememiş. . Ne kadar zor biliyorum icten içe ya varsa diyip elimi karnima bende cok koymusumdur... ilk asilama buyuk umutlar... rabbim seninde gonlune gore verir inşallah. .. skma canini bak benimde hic umudum yok.. biraz yapabilsekte koyvere bilsek kafamiz rahat olsa .... hepinize dua eder dua beklerim... rabbim bizi evkat hasretiyle sinamasin inşallah. ....
bende ilk aşılama yaptırdım ve tutmadı.2. aşılamaya başlicaz bakalım.

Canım ben 1 seneyi beklemedim tedaviye başladığımda 7 ayimdaydim o biraz doktora göre değişiyor bence genelde 30 yaş üstü kadınlarda 6 ayda başlıyorlar mis benim Dr özel ama hemen başlayalım yaşım genç olduğu için daha iyi neticeler alırız dedi ve başladık

Kızlarrr benim kırmızılar geliyo galiba akşam kahverengi akıntı oldu lekelenmisti azıcık çamaşırım şimdi kesildi gibi anlamadım ilişkide oldu:oops: bu gece ağrım vardı ama o sırada hiç gelmemiş ti baktigimda:oops: neyin nasıldı anlamadım ben şuanda yok ağrım hafif yarın sabaha kadar tamamen olcam sanırım:KK17:

burdaki tüm arkadaşlaım için söylüyorum.. ne kdar içtensiniz ne kadar yalansız ne kadar iyiniyetli... Allah razı olsun inşallah... rabbim bebeği olanları korusun bizim gibi anne olmak isteyenlere bir an önce nasip etsin bize kapılarını kapatmasın inşallah yüce rabbim.... iyi dileklerin için teşk ederim canım.. tanımasakta birbirimizi yüzyüze.. içimi ısttı çok teşekkürler ... doktor aşılamayı bana 5 kasımda yaptı crionene jel verdi 15 gün sonra gel dedi... umarım adet olmam .. Birşey hissetmesemde inşallah diyeyim.. :anneadayı:
aşılaman hayırlı olsun canım güzel haberlerini alırız inş. :KK36::KK36::KK36:

X