infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

mutlu haberini alırız inşallah canım ya burdan :) yumurtan çatladığına göre ihtimal yükseldi :) benimki yakında başım ağrıo demeye başlamasın :) demek ki 36 saatten sonra da çatlayabilio ben hep 36 saat içinde çatlar diye anlamıştım. canım peki çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yapacaksın ?

aminn ecmain hepımızın yuzu guler ınsallah canım ben catlatma ıgnem adetın 12 gunu yapıldı ıste adete 8 gun kaldı 20 kasım bat gunum hesaplamadım aslında adet tarıhım ıgnenın kacıncı gunu oldugunu ama beklerım adet gunune kadar sanırım benım esımde normalde onemlı tarıh geldımı sıtres olur yanaşmazdı ama gecen ay tub bebek merkezıyle gorustuk fıyatı felan duyuncaişin cıdııyetını anlayınca bu ay obenden daha cok kararlıydı yanastı hayırlısı bakalım haklarımızda

iğneni olmuşssun cnm hayırlı olsun bende geçen salı oldum banada doktor her zamanki gibi ertesi gün ilişki verdi ama ben iğneyi olduğum gün dahil üç ügn peş peşe sonra gün aşırı gibi oldu bence bugünüde değerlendir

canım benimki nöbete gidecek birazdan ben de işe yarın sabahtan başlayalım o zaman :)))

Efet ilkti bir sikinti yok diye aslinda icten ice umutluydum icim yanio..amin canim

Zor olmus senin canim Allah yardimcin olsun sen icini yinede ferah tut..kismeti varsa olucaktir.. benim ilk gunden beri batmam vardi regl agrisi hic yoktu ama dun ishl olunca anladim.. regl olucagimi

Hadi inslh hayirlisi ile canim tutsun..sen bilirsin tabi ama dr bana catltma ignesinden sonra kesinlikle olmasin dedi asilamaya kdr..spermlerinde birikmesine zaman tanimk lazim.

dua etmekten başka elimizden bişe gelmiyo cnm birbirimiz için hep dua edicez
Oyle tabiki suan pek kendimde degilim gece hep agladim sabh hep agladim dun yedigimle duruyorum bu gece gozum daldiginda benim olmadigni biliyorum bir kiz cocuguna delice sarildim.. biraz kuskunum azcik toparlanmam zaman alicak

Kizlarr pecetede pembeleri gordum sabaha gumbur gumbur kirmizilar gelir
...cok uzgunum..saolun..tutmadi asilamam
çok üzüldüm gülüm ilk aşılaman bu 2.de tutar inşalalh yada kendiliğinde olur umutsuzluğa düşme sakın lütfen çok zor biliyorum her tedavi yeni bir umut ve beklenti olıyor olumsuz oluncada insna yıkılıyor ama lütfen direyetli dur allah beterindnen saklasın gerçekten çok üzüldüm allah yardımcınolsun

Oyle tabiki suan pek kendimde degilim gece hep agladim sabh hep agladim dun yedigimle duruyorum bu gece gozum daldiginda benim olmadigni biliyorum bir kiz cocuguna delice sarildim.. biraz kuskunum azcik toparlanmam zaman alicak
canım ne dicem meryem suresini okusana 41 gün suya okucan bir bardak ve içicen niyet edicen tabi baştan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…