infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kizlarr pecetede pembeleri gordum sabaha gumbur gumbur kirmizilar gelir
...cok uzgunum..saolun..tutmadi asilamam

Ama adet ağrısıyla aynı hamilelik belırtısı de hiç üzülme sen azcık sabır göstermemiz gerekiyor ben hamileyken de sanki adet olcam gibi hissediyodum canım bugün mu hastaneye gidiyorsun hayırlı haberler le gel bitanem dualarım seninle

hep böyle gitmeyecekki canım.seninde evladın olacak insallah.bu günlere gülüp gececeksin hergün şükredecksin miniğin geldiğinde insallah.cok uzak görünen bi bakmıssın yanı basında
Inşallah canım benim sen nasılsın hamistin dimi sen kaç aylık olduk

Canimsinn..Allahim razi olsun.. ama dr test fln gerek kalmadi adet oldum

Canım benim hayırlısı olsun demekki nasibimiz boyleymıs bu ay olur insallah hepinizin gelecek ki inşallah

Canimsinn..Allahim razi olsun.. ama dr test fln gerek kalmadi adet oldum
dicek bişe bulamıyorum cnm bende çok üzüldüm ama senin daha ilk aşılaman dı dimi sonrakilerde şans daha çok oluyomuş toparlanmaya çalış lütfen seni teselli edecek bi söz bulamıyorum Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

BaT .. 8 aralik..
canım inan çok üzüldüm... bende aşılama oldum.. ama benim hiçmi hiç umudum yok. rahim ağzım çok dardı doktor açayım derken bayıldım... sonra anestezşyle yaptı spermlerde öyleee açıkta bekledi.. bence öldğ zaten hepsi.. 1 saat kaldılar öyle... ne batma ne ağrı hiçbi şey yok ... benimde tutmadı ne olacak bşizim bu halimiz

kızlar az önce çatlatma iğnesini oldum. dr 21,5 mm olmuş çatlatma iğnesi vurulabilir artık dedi. bi saat pregnyl aradım yalnız zorla bulum. eczacı da iğneyi vurdu kalçadan. yalnız ben hiç hisstemedim iğneyi adam vurmadı mı nedir :))) ama o kadar okuyup üfledi ki ondan mı acep :)) çarşamba perşembe ilişki hatta bu hafta arttırın dedi :)) çok heyecanlıyım yaa. bi arkadaş da dedi ki 36 saat önceden de çatlayabilir yarın sabahı da mutlaka değerlendirin sizce? dr un hesabına göre çarşamba gece 36 saat oluo ilişki olsun dedi. arkadaşım da ebe.

canım ınsallah pozıtıf sonuc alırsın gulum ama sen dk bakma ve calısmalara ara verme bak ben ıgneyı pazartesı oylen yaptım çarşamba kontrole gıttım catlamamıstı cumagunu cok agrım olunca evımın yakınında bı doktora gıttım çattlamiş bıtanede yenı gelısen folukul vardı ben adetten sonra bu ay hergun bırlıktelık oldu sonuc nolur bılmıyorum allah bılır ınsallah guzel olur ama sen garantıye al ıster hergun ıster gun aşırı ıılışkı olsun nezaman catlaacagı kesın degıl cunku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…