infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

cnm hic kullanmadım ovulasyon henüz ..
simdi denesem olurmu mesela ?

77 kiloyum suanda
senn ??

Bana kilo var hamile olsan bile yaşayamaz dedi bole bi baktı bunları söyledi işte

çıkar cnm ben adete 2 ggun kala yapmıstım sılık cıkmıstı ıkıncı sen bana hamılesın demıstın ben yok yıne yumurtluorum herhalde demıstım sana hatırlasana

suanda yapsam olurmu birsenim
adet olcam ama karnım belim aynı adet olcam ..

Bana kilo var hamile olsan bile yaşayamaz dedi bole bi baktı bunları söyledi işte

kaç kılosunkı sen cnm ben 75 kıloyum oyle bısey demedı doktor..genetık , kan pıhtılasması yuzunden , sağlıksız embrıo yuzunden ılk 3 ay olur dedı..hıc kılodan bahsetmedı

Boy kaç ben 100 yaklaşım ama boy 173 sadece yanlarında birazda midemde var öyle çok sarkan bi kilom herkes çok yakistiriyo boyun var çirkin durmuyor diyorlar

bana hic kilo ver falan demedi ..
1.67 boyum cnm .. kalcam büyük benimde ..
hormonlar , rahim normalse neden düşük kilodan olsun ki ..

kaç kılosunkı sen cnm ben 75 kıloyum oyle bısey demedı doktor..genetık , kan pıhtılasması yuzunden , sağlıksız embrıo yuzunden ılk 3 ay olur dedı..hıc kılodan bahsetmedı

banada hicbisey demedi ..
77 kiloyum .. hersey normal ..

bana hic kilo ver falan demedi ..
1.67 boyum cnm .. kalcam büyük benimde ..
hormonlar , rahim normalse neden düşük kilodan olsun ki ..
Evet benim normal hormonlar progesteron da iyi çıktı neden böyle diyorlar o zman zaten kendi Dr demedi offf offf içim o kadar dolduki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…