infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Düşünmeden edemiyorum birsenim ya :KK43: bide aslında hamile deilm biliyrm ama elimde deil ilk defa böyle batma lar yaşadım bide tüp üm ün açık olduğu tarafta yerlesme kanamasi ydi yaşadığım biliyrm ama ben geçenlerde test yaptrdm 5 gün vardı 2.47 çıktı ilk defa böyle bi değer çıktı yükselir mi blmyrm ama fukaranin ekmeği umitmis napalım bekliyoruz alıştık zaten negatiflere :KK43:
merhaba canım bence 5 gün kala 2,47 çıkması bişey var gibi gösteriyo hadi bakalım inş. :KK31::KK31::KK31::KK31:

Merhaba lar :KK54: sabah sabah mutlu ettiniz beni Allahta sizi mutlu etsin emi :KK19: sonucu ben almadım başka arkadaşım aldı oda doktora sormuş doktor gebelik yok demiş ama tabi 5 gün kala yaptrdigimi bilmiyordu :KK16: :KK48:[/QUOT

ben adetim bir gün geçti yaptırdım 1,20 çıktı ve adet oldum bence seninki yüksek şimdi ne kadar var gününe

merhaba , hoşgeldin canım iiyiz sen nasılsın :KK24::KK24::KK24:
Bende iyim dün çalışmalara tekrar başladım. Adet olmadım ya test negatif Dr korunmayi bırakabilirsin dedi 1 ay doldu ya ama 1 hafta daha bekleyelim adet olmazsa gel dedi umudum bu ay bakalım neler olcak:KK24::oops:

Yok cnm bişi kullanmadım daha fazla dayanamadım :oops: ay ağzını bal yesin emi :KK19: hamile olsam değer yüksek çıkardı ama bu değere göre negatif :KK43:

cnm 5 gün önceye göre gayet ıyı bence zaten yumurtlamadan 8 gün sonra kan değerlerinde gözükmeye başlıyor..heycanlandım bende başka nsl belırtılerın var..ben adete 5 gun kala fln kabız olmuştum bide sağ taraftan böyle ince bi sızı rahmıme doğru ılerlemişti..ve bılıyosun cok şiddetli baş dönmesiyle hastanelık olmustum o sekılde öğrenmiştim..ozamana kadar herhangı bı akıntım yoktu bı kac gun sonra başlamıştı akıntım..

Geçmiş olsun canım hayırlısıyla bida kalırsın inşallah hemen bana doktor 2 ay kalmaman iyi dedi rahim darbe aldığı için kalırsam düşük olur hemen dedi bilmiyorum hamile olacam da hiç aklıma gelmiyorda

inşallah cnm çalışmalara başladım bıle hemen...sana hormon tedavısı vermedımı doktor cnm..ben gunde 3 kez progestaran 1 kezde estrofem kullandım 1 ay rahim kendını topladı..umutsuz olma cnm bende hamıle kalamıycam dıye dusunuordum kaldım ama maalesef düşükle sonuçlandı

ağzından bal damlıyor canım keşke ya ilk defa bu kadar rahhattım hiç takmamıştım. ama dün o akıntı gel,nce stres bastı beni yne.

hakkında hayırlısı olsun tatlım..sen yıne bı değerlendırseydin..adetıne kaç gün var..bide hamilelikte şeffaf su gibi akıntı oluor öylemiydi

cnm 5 gün önceye göre gayet ıyı bence zaten yumurtlamadan 8 gün sonra kan değerlerinde gözükmeye başlıyor..heycanlandım bende başka nsl belırtılerın var..ben adete 5 gun kala fln kabız olmuştum bide sağ taraftan böyle ince bi sızı rahmıme doğru ılerlemişti..ve bılıyosun cok şiddetli baş dönmesiyle hastanelık olmustum o sekılde öğrenmiştim..ozamana kadar herhangı bı akıntım yoktu bı kac gun sonra başlamıştı akıntım..

inşallah cnm çalışmalara başladım bıle hemen...sana hormon tedavısı vermedımı doktor cnm..ben gunde 3 kez progestaran 1 kezde estrofem kullandım 1 ay rahim kendını topladı..umutsuz olma cnm bende hamıle kalamıycam dıye dusunuordum kaldım ama maalesef düşükle sonuçlandı

hakkında hayırlısı olsun tatlım..sen yıne bı değerlendırseydin..adetıne kaç gün var..bide hamilelikte şeffaf su gibi akıntı oluor öylemiydi
Benim bütün belirti lerim kayboldu birsenim sadece göğüslerim de hassasiyet var baş dönmesi arasıra oluyo bide belimde sancilanmalar başladı adet olcam gbi çok garibim demi :110:

Benim bütün belirti lerim kayboldu birsenim sadece göğüslerim de hassasiyet var baş dönmesi arasıra oluyo bide belimde sancilanmalar başladı adet olcam gbi çok garibim demi :110:

X