infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

insallah tekrar saglıklı gebelik yasarsın balımmmmmmmmm dualarım seninle hepimizle

saol balım benım beraber tez zamanda inşallah..topikçe ovulasyon testı alıp kullanalım bbu ay :))

EVET canim en azından hamile kalabiliyorsun biz onuda beveremedik allah çok bekletmesin inşallah kuzum

amin kuzum..hepimize en ykın zamanda nasıp olsun ınsallah

amin Allah yasatmasin.25 hafta cok buyuk.harektlerini hissetmeye baslamissindir Allah bidaha yasatmasin.
ben doğurmuştum canım ikizdiler biri 5 saat diğeri 6 gün yaşamıştı hayırlısı böyleymiş allah benden daha çok sevmiş meleklerimiyaşatmasın canım hiç kimseye yaşatmasın evlat acısını

selam kızlar..maalesef dün bebegımı düşürdümm kesesi herşeyi oluşmuştu ama değerlerim düşmeye başladı birden ..dünden beri parça parça gidiyor bebegım benden
Canım benim yaaa çok üzücü bi haber bu gerçekten insan ne diycegini bilemiyor ama bizim elimizden malesef birsey gelmiyor.. hiç birsey bizim kontrolumuz altinda olmuyor ama inaniyorum en kisa surede hamile kalicaksin saglikla kucagina alicaksin Rabbim in izniyle

selam kızlar..maalesef dün bebegımı düşürdümm kesesi herşeyi oluşmuştu ama değerlerim düşmeye başladı birden ..dünden beri parça parça gidiyor bebegım benden
ah kuzum seni çok iyi anlıyorum allah yardımcın olsun çok üzüldüm bitanem çok geçmişolsun

inşallah tatlım bnm

canim cok kötü bir durum ama birazda elimizde olan bisey sanırım hep alttan almak terbiyemiz geregi hic kirmak istemeyiz ama bakiyoruz ki karşıdaki anlamiyor kiymet bilmiyor sahsen ben aynisini yaparim bu benim düşüncem ben ilk zamanlar ailemi bile.goremiyordum taki kayinvalidem ile ufak bir tartışma yaşayan a kadar ama allah ta biliyor asla kavgaci degilim hep olumlu dusunmeye calisirim kayinvalideme dedim ki ben hep anlayis icindeyim ama bakiyorum sizde o yok derdiniz nedir dedim beni sevmiyorsaniz anlarimda ailem ne yapti diye sordum canim ben konusarak hallettim baska turlu sadce kendimizi uzeriz Allah o bayaninda yardimcisi olsun

sağol cnm dedıgın gıbı vardır bundada bı hayır..çok şükürki hamile kaldım...inşallah devamıda gelır
geçmiş olsun canımmmm ne denir böyle bi durumda bilemiyorummm ama bende daha önce yaşadım çok kötü birşeyyy
ama en azından hamile kaldınnnn inşallah bundan sonra yine gelir bebiş ve sağlıkla kucağına alırsınnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…