infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Hamd olsun iyiyim canim sen nasılsın ? Bende dun doktora gittim cok şükür kese göründü ama kalp atışı icin 15 gun sonraya gelin dedi doktorumuz insaallah saglikli bir gebelik geciririz tatlım
ay hadi gözün aydın canım masallah.insallah darısı kalp atıslarını duymaya8. ve 9. haftalarda dikkat et dinlen bol bol,bu haftalarda cok iş görme yat.Allaha emanetsiniz canım.insallah

bende aynı gülüm ev iş kosturmaca.basla canım sanırım bebegin rahme daha iyi tutunmasını saglıyor.sagol bacım benim.hadi bakalım rahmin güzelce toparlanıyor bebiş için,hazırlanıyor insallah

inş canım saol.sen neler yapıyosun doktora fln gittin mi son zamanlarda ?
gitmez miyim hic kuzum coook gittm artık yoruldum eşimin hızlı hareketli sperm sayısı az bnmde 1 tüpüm tıkalı daha dogrusu ikiside kapalıydı birini laparoskopiyle actırdk elh .. sorunlarımz bnlar .. 2 defa catlatma iğnesi denedik tutmadı asılama henüz denemedk ama bu gidişle denycez galiba

canım ya hepimizin derdi ayrı yıpratıyor insanı çok bu süreçler inş kısa zamanda hamile haberleri verebiliriz birbirimize.bazen hiç olmucakmış gibi geliyor pozitif olmaya çalışıyorum ama bazen olmuyo işte

yok şükür bende bi sorun yok adetim fln hep düzenlidir eskiden beri bütün tahlileri yaptırdım bişi çıkmadı bi rahim filmi çekilmedi böyle giderse onuda yaptırcam
sen hangi hastaneye gidiyorsun canım rahim filmi ssklarda anestezisiz çekiyorlar üniversitelerde haftanın 1 günü anestezili çekiliyor bende 15 ekimde çekincem dün randevu aldım dokuz eylülden anestezili olcak benimki

nasıl ayrlıyosunuz ama tamamen anlat bana yani kaç gün yapıyon falan filan işte

tühh cnm cok üzüldüm ya
insallah saglıklı hayırlısı ile evlatlarımız olur

canım benimde agrım cok oldu arada olyo hala rahmin genişleyip büyüdüğü içindir.yarın gecmezse doktora git olmazsa canım.benim doktorum kanama ve idrarda yanma olmadıgı sürece sorun yok demişti.agır seyler tasıma canım dikkat et.gecer insallah Ya Mubdi oku hergün 99 defa ayetel kürsi nas felak ihlas oku hergün canım.Allah korusun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…