infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

eşimle çocukları çok sevdiğimiz için hemen olsun istedik ama varikosel problemi çıktı ameliyat oldu eşim 5 ay önce ilaçda kullanıyor ama henüz bişi yok

eşimle çocukları çok sevdiğimiz için hemen olsun istedik ama varikosel problemi çıktı ameliyat oldu eşim 5 ay önce ilaçda kullanıyor ama henüz bişi yok
GEÇMİŞ OLSUN CANIMİNŞALLAH OLUR AMELİYATAN SONRA SPERM SAYIMI YAPTIRDINIZMI BELLİ BİR SAYI SINIRI VARMIŞ O SAYININ ALTINDA İSE NORMAL YOLLA GEBELİK OLMUYORMUŞ AMA AŞILAMA İLE OLUYORMUŞ BİLDİĞİM KADARIYLA ÜZÜLME YANİ SONUNUNUZ ÇÖZÜLEBİLİR Bİ DURUM 2009 DAN BERİ DOKTORLARDAYIM VALLA DOKOR KADAR BİLGİLİ OLDUM YAKINDA DİPLOMAMI ALACAĞIM ELİME

yaptırdık sınırın üstünde çıktı ama gebelik oluşmadı hala önümüzdeki ay tekrar kontrol var bende o kadar araştırdım ki artık varikosel hastalığında bilmediğim şey kalmadı

yaptırdık sınırın üstünde çıktı ama gebelik oluşmadı hala önümüzdeki ay tekrar kontrol var bende o kadar araştırdım ki artık varikosel hastalığında bilmediğim şey kalmadı
HAYIRLISI ALLAHTANTEZ ZAMANDA RABBİM GÜLDÜRSÜN YÜZÜNÜ CANIM BENİM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…