infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

He walla ya bide çalışınca daha zor oluyo iki gündür çamaşırlar toplanmayi bekliyo vakit yokki çok yorgnm yarinda nöbet var aff aff

Ben de busiteye yeni katıldım. Evleneli iki yıl oldu, bir yıldır bebek istiyoruz ancak daha nasip olmadı. Bu süre içinde doktora da gittik klomen devamında bebek tutmuş ancak bir haftada sönmüş. Bizim ne gücümüz olabilir ki birde sağlıklıysak duadan başka. Önümüzdeki günlerde tekrar doktora gideceğiz. İnşallah sorun yoktur. Rabbim hayırlısıyla bir evlat hepimize nasip eder. Birşey merak ediyorum bir yıl çocuğu olmayanlar kısır sınıfına mi katılıyor , doktor buna göre mi tedavi uygular. Birde ben doktora gitmeden önce tanıdığımn tavsiyesiyle kasık düşüklügu problemi için bu konuda yetenekli olan bir köylü kadınla görüşeceğim. bu sorunu ilk bir ay önce duydum, forumda da bu sorunun hamilelige engel olduğu ifadel eri bana mantıklı geldi cünkü işim gereği sekiz saat boyunca çok nadir ayağa kalkiyorum annemde busebeble kasıklarin batmış olabilir dedi. Allah u teala inşallah gönlümüzdeki evlat sevgisine kudretinden bir evlat nasip eyler.

Bu ay ümitlerim yine yıkılmışti bugün. Neden olmuyor belirtiler nasıl, nasıl olacak vss.. yine hep aynı konuları araştırdığımı farkettim işte iken aglayacaktim. Bir iki saattir buraya takilmam baya toparladı beni . İnanalim a dostlar asla ümidimizi kaybetmeyelim. Herkese hayırlı geceler . Dualarımızın hayırlısıyla kabul olması dileğiyle, selametle.

Dua ve sabırla selam ederim :)

Son düzenleme:
kızlarr moralım çok bozuk bugun beta hcg yaptım değerim 232 olmuş 10 gün önce 117 di..sanırım bebeğim düşüyor çok üzgünümm

Canım sen ilac almiyormuydun jel kullaniyordun demi ben progestan ve folik trio kullaniyorum keşke sende onlari kullansaydin lütfen kendini üzme bu mesajini simdi okudum inan üzüldüm ama sen yinede moralini yüksek tut balım

umarım yanılıyordur ya cok sevinmistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…